Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezeket? Szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezeket? Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomban nincs semmi baj, a szex jó és gyakori, kívánom a barátnőmet, sokat tudunk beszélgetni, rengeteg a közös program. Mégis azt érzem, hogy valami nem jó, és hiányzik egy kicsit a szinglilét, amikor mindig más nővel randizgattam, egyedül voltam és csak én döntöttem el, mit csinálok, mire költök, stb.

Ez az érzés akkor kezdődött, amikor elutaztam egy tanfolyamra, és kb 4-5 napig nem láttuk egymást. Amikor visszajöttem, akkor pedig nem éreztem azt, hogy de jó a párom nyakába ugrani, sokkal inkább sirattam egy kicsit a szabadságomat. Ennek már 2 hete, és azóta is bennem van ez az érzés.

Ugyanakkor tényleg olyan kapcsolatban vagyok, amiről korábban álmodtam, és semmi kivetnivalót nem tudok írni kettőnkről.


2022. jún. 3. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Benned a hiba. Éretlen vagy egy stabil, normális kapcsolatra, mert mindig úgy érzed, hogy kimaradsz valamiből. A másik élete nem játék.
2022. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"mert mindig úgy érzed, hogy kimaradsz valamiből"

Jól látod, pontosan ezt érzem. Egy szóval sem mondtam, hogy a kapcsolatomban, vagy a barátnőmben lenne a hiba

2022. jún. 3. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Osztom az első véleményét.

Engem is megtalált két éve egy ilyen srác, mint te. Hat hadd ne mondjam, mennyire szarul esett, amikor fakepnel hagyott ugyanezzel az indokkal. Szakits a lánnyal, hadd legyen olyannal, aki megbecsüli, te meg akkor ismerkedj mindenkivel, az a jó.

2022. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A parkapcsolatod nem a szabadság

Valszeg nem tudod vele azt megélni.

Olyat kellene keresned akivel a kapcsolat felemelo szabadságérzést is nyujt egyben.

2022. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való a párkapcsolat, csak ezt sokan nem látják be.

Vannak akik úgy élnének legszívesebben ahogy te is megfogalmaztad, hogy néha egy kicsit a szingli élet hiányzik, néha meg a párkapcsolat. De ezt a másik emberrel NEM lehet megcsinálni, hogy csak akkor "akasztod le a fogasról" amikor te jónak látod (pl. ha unatkozol és közös időtöltésre vagy szexre jó lenne, de utána menjen haza 2 hétre, és akkor jöjjön amikor neked jó).

Akik felismerik önmagukban, hogy nekik nem jó a tartós párkapcsolat, ők szoktak barátság extrákkal kapcsolatot, vagy szexkapcsolatot kialakítani. Persze ehhez sem könnyű megfelelő partnert találni (olyat aki ebbe belemegy). Lehet hogy neked is valami ilyesmi lenne az ideális.

2022. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Csinálj magadnak több szabad időt. Találkozzatok ritkábban.
2022. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is inkább nyűg a kapcsolattal járó kötöttség, és több pozitívumot látsz az egyedül létben, akkor ne húzd a lány idejét.
2022. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Rájöttem h csak beképzeltem magamnak, h tökéletes a kapcsolatom. Ha tökéletes lett volna nem vágytam volna a szingli életemre egy percet sem. Szétmentünk. Kiéltem magam. Most van egy párom, mellette nem hiányzik a szingliség
2022. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!