Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor kellene elgondolkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kellene elgondolkozni a szakításon?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. A szex jobb, mint eddig bárkivel. Sok közös programot szervezünk, sokat is beszélgetünk. Viszont hiányzik az intimitás. Nem érzem azt, hogy egy fárasztó nap után ő otthon a "biztonság szigete", a gondoskodás, aki nem csak meghallgat, de meg is ért. Mintha hiányozna egy bensőségesség, egy intimitás. A kapcsolatunk elején ezt szóvá tettem neki; akkor az volt a válasz, hogy ő nem a hirtelen fellángolós típus, neki több idő kell mindenhez. Azóta telt az idő, és érzem, hogy szeret, de a fentebb leírt problémák továbbra is megvannak. Próbáltam beszélni vele erről, látom rajta, hogy igyekszik, kérdezi, hogy miben változtasson, mit csinál rosszul, de nem tudok válaszolni neki. És lassan már kezdek eltávolodni tőle emiatt érzelmileg, ami miatt a szexet sem kívánom már annyira.. Mit lehet ilyenkor csinálni? Egyszerűen csak nem illünk össze? Menthető még ez a helyzet?
2022. jún. 6. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

"Nem érzem azt, hogy egy fárasztó nap után ő otthon a "biztonság szigete", a gondoskodás, aki nem csak meghallgat, de meg is ért."

Sajnos ez ilyen és egyre több férfitől hallani. Nem valószínű, hogy változni fog.

2022. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

magadban keresd a hibát, te vagy a férfi, ha feszült vagy vezesd le sporttal, :)

ha sokat beszéltek, jó a szex, jó minden, nincs baj, egyszerűen ilyen a lány :)

tesz elég egy szendvicset este? csinálsz neki romantikus fürdőt? együtt alszotok békében szeretetben?

mert ez már bőven elég, hogy nyugodt légy.

értékeld azt amid van :) , légy érte hálás, ha mész haza, vegyél neki egy szál rózsát, és fárasztó nap után, mikor faszul érzed magad, csak add oda neki, és mond a szemébe, hálás vagyok hogy vagy.

én is mindent túlgondolok, mostmár nem lesz ilyen :)


27F

2022. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Úgy hogy a frászba kene változtatnia, ha meg sem tudod mondani neki, hogy mit szeretnél? Miért érzed, hogy nem ért meg? Mit jelent neked az intimitás? Jó lenne kicsit kifejteni, mert ez a “valami nem jó de nem tudom miért és hogyan lehet segíteni rajta” nem igazán egyértelmű.
2022. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: Mégis honnét veszed azt, hogy nem mondta el a párjának a dolgokat?
2022. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Olvasd el a kérdést, utána pontozgass.

Írta, hogy a barátnője kerdezi,miben változzon, de a srác nem tud rá válaszolni.

Na innen szedtem, hogy megindokolni sem tudja, hogy mi a gondja, így pedig LEHETETLEN változtatni.

2022. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Szeretetnyelveket nézzétek át közösen! Lehet megoldás a problémára.
2022. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Valszeg nem erdekli nem qz ő problémai
2022. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet ehhez van szokva. Rá kell vezetni, meg kell mutatni. Át kell beszélni, el kell magyarázni mire van szükséged, miért, s h mit okoz a hiánya, ill. a megléte. S persze mond el neki h szereted.
2022. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!