Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasit "lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasit "lekoptatni"? Az a baj hogy nem lehet "lekoptatni" vagy marha nehezen. Szeret, kellek neki, velem akar lenni dumával jön, nem kopik le rólam.

Figyelt kérdés
Csúnyákat mondott nekem, nem 1* és még csak nemrég jöttünk össze, nemrég találkoztunk. Szakítani kéne vele,ez így nem lesz jó. Lenéz engem, nem tisztel.
2022. jún. 9. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%

Mi ezen olyan komoly probléma?

Nem szakítani kellene, hanem megtenni. Felhívod, vagy megírod neki, így is le lehet rendezni, ha ez egy friss kapcsolat, akkor még annyival sem tartozol neki, hogy személyesen intézd.

2022. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mathus ***** válasza:
0%
a kérdésre: nem ő az egyetlen, aki ilyen king-kongba oltott dártvédert választ magának. a harmincas nők garmadával jönnek össze olyan jómunkásemberekkel, akiknek akkora szerszámuk van, mint egy kardszárnyú delfinnek, az eszük meg ezzel fordítottan arányos. persze kitartanak mellettük mert a szex nagy úr, közben fűnek-fának panaszkodnak, hogy mekkora tulok a tag. a legtöbb ilyen nőnek alapvetően az értékválasztásával van probléma, nem a fickókkal. de szerencsére ez a "probléma" az idő előrehaladtával magától megoldódik, ezek a lányok is megöregszenek/meghíznak, a libidójuk meg lemegy a halakhoz, és akkor már mr.rocco sem kopogtat hetente, és ilyen kérdések sem jönnek majd a kérdezőtől. de szerencsére az újabb generáció sem hagyja kiveszni ezt a topikot, buta nőkből sosincs hiány.
2022. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Sok ilyen nőt ismertem, és soha nem értettem. Én magam soha nem keveredtem ilyen szituba, ha valakivel szakítani akartam, akkor megmondtam neki, hogy többet nem találkozunk, és kész.

Ha valaki azzal jön, hogy a pasi ezt nem érti, akkor ott az a gond, hogy nem volt egyértelmű a kommunikációd. Ha egyik nap kedves vagy vele, másik nap meg nem, abból nem fog érteni.

Volt egy ilyen kolléganőm, mindenkivel flörtölt, szerintem észre sem vette. Az egyik kolléga ráhajtott, és ment a munkahelyen a dráma, hogy miért nem hagyja már békén. Közben meg az ebédlőben a csaj foglalt neki helyet maga mellett, amikor beszélgettek a szemébe nézett és csavargatta a haját stb. Én le voltam döbbenve, hogy most ezt direkt csinálja, vagy ennyire hülye? Amit mondott teljesen ellenkezője volt a testbeszédének, persze, hogy a pasi nyomult.

Egyértelműen értésére kell adni, hogy nem kérsz a társaságából, és kerülni minden találkozást. Ha randira hív, akkor közölni kell vele, hogy nem mész, mert már szakítottatok, ha csak úgy keresi a társaságod, akkor mondd meg, hogy nem érsz rá. Ha rádír, nem válaszolsz, ha felhív kinyomod, mi ezen a nehéz?

2022. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mathus ***** válasza:
48%

#14: "Én le voltam döbbenve, hogy most ezt direkt csinálja, vagy ennyire hülye?"

az utóbbi. trust me. és az a durva, hogy BÁRMILYEN környezetben megcsinálja, BÁRKIVEL és nem érti/érzi, hogy ez miért problémás.

2022. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Rairjak facen egy ilyet h. ,, heee ocsi, szakadjal le a csajomrol me osszekenlek!! ''?

De am legegyszerubb mondod neki utoljára telefonon irasban h te nem akarsz tole semmit hagyjon beken. Aztan letiltod a szamat, bárhol ahol rad tud irni es kesz. Ha ezek utan személyes zaklatna tovabb, ket lehetoseg par haverral megfelemlites vagy feljelentés es tavoltartasi, ezt te tudod melyik inkabb a te stilusod. Sok sikert buborek

2022. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy vegyen feleségül, és legalább 5 gyereket akarsz. Szerintem nem fog hívni többet.
2022. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!