Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasit "lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasit "lekoptatni"? Az a baj hogy nem lehet "lekoptatni" vagy marha nehezen. Szeret, kellek neki, velem akar lenni dumával jön, nem kopik le rólam.

Figyelt kérdés
Csúnyákat mondott nekem, nem 1* és még csak nemrég jöttünk össze, nemrég találkoztunk. Szakítani kéne vele,ez így nem lesz jó. Lenéz engem, nem tisztel.
2022. jún. 9. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Feküdj le vele.
2022. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Attól lekopik,mi van? Volt már szex amúgy
2022. jún. 9. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ghosting a legjobb.


De az se gond, ha letiltod a francba, és kerülöd. Rendőrséggel fenyegetőzöl, zaklatást kiáltasz...

2022. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szakít -> tilt -> töröl. Atomfizika, de tényleg.
2022. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

"Szakítani kéne"


Tehát együtt vagytok, miért kopna le akkor? Eleve a "lekoptatni" szó úgy él az emberek fejében, hogy nem vagytok együtt, de nyomul.

Nagyon egyszerűen lehet lekoptatni:


1. Megmondod: Nekem ez így sok, ez a nyomulás!

2. Ha máshogy nem megy, szakíts, akkor (valószínűleg) lekopik.


De alapból furcsa az egész helyzet. Veled akar lenni, szeret, közben lenéz, nem tisztel?

2022. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Másik topikodban már ötvenen leírták. Nem vagy a felesége, nincs közös hiteletek, gyereketek - lelépsz, letiltod, elkerülöd. Ha zaklat, rendőrt hívsz. Mi nem érthető? Élvezed a drámát amúgy?
2022. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez uj kèrdés és nem volt még tárgyalva.


Kerdezo egy ferfi addig nem all le amig a nő hagyja magát, amig vannak kiskapuk.

2022. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2022. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: ja, már megint ez a maffiavezér-szintű pasiról ábrándozó nő?

rajtad tényleg nem lehet segíteni, imádod, hogy sanyargatnak...

2022. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1%
Kezdj el náci dolgokat hangoztatni, vagy ítéld el a BLM mozgalmat stb. Mivel manapság mindenki kötelezően korrekt politikailag, így menekülnie kell tőled, mert hát ő mennyire jó ember.
2022. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!