Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden más rendben van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden más rendben van a kapcsolatunkban, normális az ilyen mennyiségű szex?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a barátom 30, és 2 éve vagyunk együtt. Van egy problémám ami mostanában nagyon elkezdett zavarni, sokat olvasgattam a témában itt is és más fórumokon is, de megijesztettek a válaszok, hiszen a legtöbb az volt: megunt téged, nem kíván, nem szeret. Ezért leírnám a konkrét helyzetet, hátha esetleg lehet más válasz is.. Persze ha szerintetek is ez a helyzet, megértem, őszinte válaszokat várnék.


Átlagosan 2-3x szexelünk egy héten, és ezzel elégedett voltam vele teljesen, hiszen a mindennapos, ami az elején volt, nekem sok volt. A heti 2-t viszont én mindig nagyon igényelném. Nem az orgazmus miatt, meg nem akarom, hogy ez kötelező, legyen, csak jó érzés vele így együtt lenni, és érzem belőle, hogy szeret. Úgyhogy nekem ez nagyon fontos, és ha nincs meg, már úgy érzem, nem kellek neki.


Az utóbbi hetekben, ami nagyjából 3-4 hetet ölel fel, tehát ez lecsökkent heti egyre. Ez nagyon megvisel engem, úgy érzem, nem kíván már, nem vagyok számára már vonzó, nem érdeklem úgy. Minden más maradt a régiben, minden nap találkozunk, csinálunk programokat, látszólag szeret engem. Természetesen rákérdeztem a dologra, azt mondta, hogy most sok minden összejött, ami miatt izgulni kell, de nincs velem problémája, szeret, szép vagyok.


Mi erről a véleményetek? Én reagálom túl, hogy ez ennyire megvisel, vagy tényleg normális ez a mennyiség (ilyen esetben)?

Hiszen a férfiak elvileg mindig akarják, ha betegek, ha fáradtak, stb. akkor is. És őt is ilyennek ismertem. Meg vagyok ijedve. Szerintetek?


2022. jún. 10. 13:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
4%

Én betiltanám az ilyet.

Mi a fenének kell neked ennyivel idősebb pali ha nem a pénz miatt?

2022. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
1-es, én meg az ilyen válaszokat tiltanám be! Szerinted mi a fenéért zavar, hogy lecsökkent köztünk a szex? Szerelmes vagyok belé, nem a pénze kell. Ráadásul 10 év szerintem nem katasztrófa.
2022. jún. 10. 13:35
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

"rákérdeztem a dologra, azt mondta, hogy most sok minden összejött, ami miatt izgulni kell"

Mi a kérdés akkor? Világosan elmondta hogy mi az oka a dolognak.

Igen, normális hogy egy felnőtt ember életében vannak stresszes időszakok.

2022. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Pontosan ugyanazokat a válaszokat kapod majd, mint a millió pont ugyanilyen kérdésre. Vannak ilyen időszakok, főleg hogy a konkrét okát is tudod. Ha néhány hét/hónap után nincs változás, akkor majd lehet gondolkodni. Kicsit kényszeresnek tűnik nekem ez a katonás heti 2 szex. Plusz az sem jó, ha csak ebből érzed, hogy szeret (ilyennek tűnik ahogy leírod). Többet kellene a lelki oldalán dolgozni a kapcsolatnak
2022. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Azt értem, csak ennyire nem lehet ilyenkor elvonatkoztatni, hetekig? :( Mármint megértem, sőt, kifejezetten örülnék, ha csak ennyi lenne a gond, csak furcsa nekem picit. Persze lehet, hogy azért, mert nem voltam még olyan helyzetben.
2022. jún. 10. 13:42
 6/43 anonim ***** válasza:
6%

Életmód

Ha nem egészsegesen taplalkozik nem sportol vagy szenvedelybeteg vagy szteroid cogoi sör drog minden ilyen kihat egy ferfi potenciájára

2022. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
2%
*cigi
2022. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
4-es igazad van, kényszernek semmiképp sem szeretném, és nem csak ebből érzem, hogy szeret, de valamiért ez nekem ad egy nagy pluszt, és nagyon hiányzik. Akkor lehet, hogy valóban velem van gond, csak azt nem tudom, hogy fordítsam át ezt az agyamban úgy, hogy ne zavarjon ennyire, meg ne legyen tőle ilyen szintű önbizalomhiányzom.
2022. jún. 10. 13:45
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire nem lehet ilyenkor elvonatkoztatni, hetekig"

Vannak emberek akiknek nem megy.

Egy kicsit kényszeresnek és intoleránsnak tűnsz ez alapján....

2022. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
2. Pe hogyne szerelmes vagy a pénzébe. Ha legatyásodna akkor meg lessz másik, akit le lehet rántani.
2022. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!