Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden más rendben van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden más rendben van a kapcsolatunkban, normális az ilyen mennyiségű szex?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a barátom 30, és 2 éve vagyunk együtt. Van egy problémám ami mostanában nagyon elkezdett zavarni, sokat olvasgattam a témában itt is és más fórumokon is, de megijesztettek a válaszok, hiszen a legtöbb az volt: megunt téged, nem kíván, nem szeret. Ezért leírnám a konkrét helyzetet, hátha esetleg lehet más válasz is.. Persze ha szerintetek is ez a helyzet, megértem, őszinte válaszokat várnék.


Átlagosan 2-3x szexelünk egy héten, és ezzel elégedett voltam vele teljesen, hiszen a mindennapos, ami az elején volt, nekem sok volt. A heti 2-t viszont én mindig nagyon igényelném. Nem az orgazmus miatt, meg nem akarom, hogy ez kötelező, legyen, csak jó érzés vele így együtt lenni, és érzem belőle, hogy szeret. Úgyhogy nekem ez nagyon fontos, és ha nincs meg, már úgy érzem, nem kellek neki.


Az utóbbi hetekben, ami nagyjából 3-4 hetet ölel fel, tehát ez lecsökkent heti egyre. Ez nagyon megvisel engem, úgy érzem, nem kíván már, nem vagyok számára már vonzó, nem érdeklem úgy. Minden más maradt a régiben, minden nap találkozunk, csinálunk programokat, látszólag szeret engem. Természetesen rákérdeztem a dologra, azt mondta, hogy most sok minden összejött, ami miatt izgulni kell, de nincs velem problémája, szeret, szép vagyok.


Mi erről a véleményetek? Én reagálom túl, hogy ez ennyire megvisel, vagy tényleg normális ez a mennyiség (ilyen esetben)?

Hiszen a férfiak elvileg mindig akarják, ha betegek, ha fáradtak, stb. akkor is. És őt is ilyennek ismertem. Meg vagyok ijedve. Szerintetek?


2022. jún. 10. 13:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rossz előfeltételezésből indulsz ki: abból, hogy a szex gyakorisága és a szeretet között mindenképpen közvetlen összefüggés van. Elárulom: nem feltétlenül. Egy férfi simán szexelhet gyakran egy nővel, akár szenvedélyesen is, még akkor is, ha nem szereti. Tudom, hogy az érzelmi biztonságérzetedben szeretnél megerősödni, de hidd el, ennek a megerősödésnek a szex általi módja csalóka, s ha ragaszkodsz ehhez, még rengeteg vívódásban lesz részed. Már csak azért is, mert szinte biztos, hogy néhány év múlva már a heti egy szex sem lesz meg a pároddal. Különösen a gyerekek születése után a szexuális életetek valószínűleg jelentősen vissza fog esni. S ha majd te 50 leszel, ő pedig 60, akkor egyáltalán nem lesz szex. Belegondoltál, hogy akkor majd miből fogod levezetni az érzelmi biztonságérzetedet? Meg kell tanulnod más jelekből érezni, hogy szeret a párod. Például amikor hozzábújsz, az öleléséből ez érezhető lesz. Meg abból, hogy hogyan becézget, kedveskedik neked. Ez egy tanulási folyamat, amelyen minden nőnek végig kell mennie, aki nem akar állandóan aggódni és lelki vívódásokban élni.
2022. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg néhány hét miatt borulsz ki ennyire? Ha már fél éve tartana, akkor megérteném, de így? Édesem, a férfiak is emberek, bármit is olvastál valami ostoba női lapban. Lehetnek fáradtak, lehetnek, stresszesek és nem, nem midndig a szexen jár az agyuk. Ahelyett hogy tovább frusztrálnád a hülyeségeiddel, kedveskedj neki valami finom vacsival, vagy lépj le egy hétvégére a barinőiddel és hagyd őt nyugton egy kicsit.
2022. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
Normális, mint ahogy ìrták itt többen is. De az is lehet hogy megunt, és egy igazi nőre vágyik egy hisztis kislány helyett.
2022. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
1%
Ez csakis a te hibád! Ez sosem működött köztetek és már későn ismerted fel. Pedig pont idealis a korkülönbség.
2022. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%

"Hiszen a férfiak elvileg mindig akarják, ha betegek, ha fáradtak, stb. akkor is. És őt is ilyennek ismertem. Meg vagyok ijedve. Szerintetek?"


Több férfit ismerek, aki hetente egyszer, ha kívánja a szexet, de általában annyiszor sem. És rendszeresen szoronganak amiatt, hogy valami baj van velük, mert alacsonyabb a libidójuk, hiszen az egész társadalom abban a hitben él, hogy egy férfi reggel, délben, este dugna.


Ha százszor nem hallottam ezt a bizonytalanságot egy férfi szájából, aki próbál férfi maradni a barátnője szemében, akkor egyszer sem.

2022. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz utolsó, egyet értek veled.

Sajnos nagyon boostoljak, hogy ha nincs heti nyolc nap szex, akkor szar a kapcsolat.

2022. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak (ffi) is alacsonyabb a libidója, mint nekem. És igen, az elején engem is frusztrált (én is kb 20 voltam), nem éreztem kívánatosnak magam, mert hát miért nem akar reggel-délben-este elkapni, biztos nem is szeret, nem kíván stb. De csak annyi volt, hogy ahogy elmúlt a kezdeti időszak, egyszerűen beáll a libidó a normál vágányra. Ettől függetlenül vannak olyan időszakok, amikor napi 3 menet is van, de olyan is van, hogy 1 hétig semmi. Nehéz volt nekem is feldolgozni, megérteni, főleg, hogy a legelső valódi kapcsolatomban voltam, de idővel és persze sok-sok visszacsatolással sikerült rendezni. Már eltelt 6 év, és egyikünk sem esik kétségbe, ha nincs minden nap szex. Illetve át is rendeződött a kapcsolatunk; az elején még inkább a szex tartott össze minket, még csak ismerkedtünk, tapasztaltunk, most már nem kell hogy a szex, mint valami kapaszkodó ott legyen, mert bőven működik nélküle is a kapcsolat. Természetesen szükség van rá, de nem elsődleges szempont. Én betegeskestem kb 5-6 hónapot, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szexeltünk ez idő alatt. De egy pillanatig sem rengette meg a kapcsolatunkat, mert az egészségem pl fontosabb volt, és tudtunk hogy átmeneti, elmúlik
2022. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak köszönöm! A többiekkel meg nem fogok leállni vitatkozni, szerintem tök normálisan tettem fel egy kérdést, a válaszokat pedig elfogadtam.
2022. jún. 10. 16:22
 39/43 anonim ***** válasza:
8%
20 èvesen én fiatal pasikkal szexeltem, akik mindennap többször is akartak szexelni.A 30-as pasik 30-as, 40-es nőknek jók, ha csak a szexet nèzzük.
2022. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el mindent választ, de azt gondolom, hogy te ezt nagyon túlreagálod.


Vannak emberek alacsonyabb libidóval - én is ilyen vagyok, csak nőben. Illetve, stresszes időszakban természetes, hogy egy alapvetően magas libidójú személy is kevesebbszer kívánja.


A szex mennyisége és a szerelem, szeretet nem állnak egyenes arányosságban. Sok embernek van például barátság extrákkal viszonya vagy szeretője, akivel szétszedik egymást az ágyban, mégsem lesz belőle kapcsolat vagy házasság. Vajon miért? Mert annyira nem fontos a másik, hogy az életének elengedhetetlen része legyen, de jó vele délutánonként összejárni.

2022. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!