Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek kevésbé ragaszkodó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kevésbé ragaszkodó?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt,és szerinte túlságosan ragaszkodó vagyok,emiatt úgy érzi hogy a kapcsolatunkban nem kap levegőt. Velem viszont az van,hogyha valakit nagyon szeretek már csak a gondolattól is rettegek hogy elveszítem,és folyton ezen kattogok hogy mi van ha egy nap felkel és azt mondja már nem szeretné a kapcsolatot. Belátom hogy ez egyáltalán nem egészséges,de hogy javíthatnék ezen?

2022. jún. 12. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadon javíts, a többi jön magától.
2022. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Tölts több időt a barátnőiddel, családoddal. Menjetek el külön bulizni, kávézni, koncertre, nemtommire. Egy olyan nő, akinek van saját élete a pasin kívül, vonzóbb. :)
2022. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Most gonosz leszek... de lehet, hogy egyszerűen nem a megfelelő emberrel vagy együtt?

Mit takar az, hogy "túl ragaszkodó" vagy?

Mert igen, tényleg van olyan, hogy az ember "nem kap levegőt" egy kapcsolatban, de akik ezt mondják, azok 90%-a egyáltalán nem helyesen mondja ezt. Mire gondolok? Amikor még a hobbimra sem jut heti 1-2 óra, amikor megy a problémázás, hogy miért nézek meg egy Forma 1 futamot ahelyett, hogy velel lennék, vagy miért megyek el futni, és hagyom őt otthon, az tényleg folytó tud lenni.

De sokszor az alatt, hogy "nem kapnak levegőt", egyszerűen azt értik, hogy nem tehetik félre a barátjukat/barátnőjüket csak úgy. Sokuk egyszerűen éretlen egy normális kapcsolatra, vagy nem is igazán szerelmesek.

Bocs, tudom, nem ezt akartad hallani... és a konkrét tények ismerete nélkül csak általános igazságokat lehe puffogtatni, de ha te nem az a fajta vagy, akitől még a vécére sem mehet ki az ember, mert egyből az útját állja, akkor valószínűleg a második eset áll fenn.

2022. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azzal volt problémája hogy eddig szinte minden nap találkoztunk,és nem adtam neki több teret arra hogy magában is legyen kicsit.. ezt most visszafogjuk kicsit,remélem megoldás lesz a problémára. Úgy érzem hogy a megfelelő emberrel vagyok,bár én akkor is képes vagyok ragaszkodni valakihez ha csak 1-2 randira mentünk el,valószínűleg ezzel ijesztettem el az eddigieket😂 és néha átesem a ló túl oldalára,és egyenesen parázom azon hogy mi van ha elveszítem.. amivel tönkreteszem magam is,és őt is. Erre keresek megoldást
2022. jún. 12. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?


Ne lógj rajta és érd el azt, hogy ő lógjon rajtad--önszántából...tudod, ezt nevezik női vonzerőnek-trükköknek;)


ui: Nem a postásra gondolok féltékenységi dilivel, az szánalmas...

2022. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"eddig szinte minden nap találkoztunk"

Miért ment bele? Nem hibáztathat téged.

2022. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!