Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen teátrális viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen teátrális viselkedés csak színház, vagy veszélyes is ?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról a pasiról aki folyton fenyegetőzik, ha nem úgy mennek a dolgok a kapcsolatban, ahogy szeretné, hogy megöli magát es megmondtam neki, hogy engem ezzel nem manipulál erre abbahagyta.

Megtudtam róla, hogy az előző barátnőjét, egy vita során meg akarta gyújtani, és le is öntötte benzinnel, de végül mégsem tette meg.

Pedig végig csalta a barátnőjét, mégis mikor a barátnő szakítani akart, így reagált.

De ez az ember félti magát, fél a börtöntől, folyton aggódik magáért és szerintem nem tenne soha rosszat senkinek, hanem az egész egy nagy színdarab, mert egy olyan alsóbb melósréteg tagja, akiknél ez egy gyakoribb reakció.

Sose ártott senkinek es szerintem nem is fog csak ijesztget másokat hisz imádja a szabadságot , sok a barátja


2022. jún. 15. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Sose ártott senkinek es szerintem nem is fog"


A híradóban is így szoktak nyilatkozni a gyilkosok szomszédai, biztos előtted van a kép, amikor Manyi néni a biciklin ülve, kormányon a csíkos szatyor és közben sajnálkozik, hogy "Pedig olyan rendes ember volt, mindig köszönt!"


Ez egy nem normális, beteg elme és csak idő kérdése, hogy mikor fog elmenni odáig, hogy tragédiát okozzon.

2022. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég labilisnek tűnik a viselkedése, és soha nem tud tudni hogy mikor fog annyira megkattani, hogy az már tettlegességig fajuljon.
2022. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor néztem műsort, amiben halálsoron lévő gyilkosok beszéltek arról, mi vezetett idáig, illetve szakpszichológusok, rendőrök stb. Volt egy fiatal srác, a saját bevallása szerint több száz stoppos lányt fuvarozott el ahova szerették volna, mielőtt az egyiket megölte. Az összes többi út alatt is erről fantáziált, csak valamiért nem törte át ezt a határt egészen a sokadik nőig. Aztán, egyszer csak az a vékony normalitás réteg, ami visszatartotta addig megpattant és több tucat nőt gyilkolt meg, amíg lebukott. Pedig, ha az első gyilkosság előtti utastársait kérdezzük, valószínűleg úgy nyilatkoznak, hogy jófej volt. Egyszer kell elpattannia a póráznak és kellemetlen, ha épp te vagy a közelben akkor. Szóval, szerintem veszélyes is. Biztos nem tűrnék meg egy ilyen múltú embert a közelemben.
2022. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
1. És szépen, élére volt vasalva az inge ;)
2022. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Erről a leírásról kb. a Berki jutott eszembe. Annak is egy nagy színház volt az élete, mellé meg ostoba volt mint a faék. Ha van gusztusod hozzá, hajrá.
2022. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ti ilyen c-typeok vagytok?
2022. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

"mondtam neki, hogy engem ezzel nem manipulál"


Az egy dolog, hogy mondtad, de láthatóan azért elgondolkodtál rajta, szóval nem teljesen hatástalan, és ezzel ő a célját már el is érte.


Ezt érzelmi zsarolásnak hívják, ebből sosem lesz normális kapcsolat.

2022. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy alkalmatlan a párkapcsolatr.
2022. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Párkapcsolatra*
2022. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"Fél a börtöntől" - ha van rá oka, féljen is! Elég a sok adócsaló szarrakásból akik mindig nagypofával adják elő magukat, "néddmáakocsimatmore" stílussal, aztán ha adóellenőrt látnak, akkor tele a(u aranyból szőtt) gatya, vagy sokuknál eleve a mackógatya (asó' az nem kő, testvírem!)
2022. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!