Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokat beszélgetett lány barátokkal (volt, amelyikkel évekkel ezelőtt több is volt, mint barátság -amit persze nem mondott el). Ezen felül minden jött-ment, ott-ott látott nőt, exeket, majdnem exet, régi randi partnert bejelölt, bekövetett, volt akivel beszélt is (semmi olyanról, nem titkolta ezeket, én is láttam, csak a foglalkozása miatt kérdeztek zömében) illetve visszamenőleg is lájkolgatta régi képeiket, nagyjából minden szép lány képét szívecskézte mellettem. Többször kértem, hogy ne tegye, mert számomra ez tiszteletlen, viszont én sem mertem neki túl sokszor mondani, nehogy hisztisnek, számonkérőnek tűnjek. Nem tudtam, mi a helyes így tűrtem. Ezen kívül mindig azt éreztette, hogy én vagyok az első és egyetlen. 2 év után volt egy nagy vitánk, amiben ez is közrejátszott, mert az önbizalmam nagyon tönkrement. Ekkor megértette, hogy el fog veszíteni (tudom, hamarabb kellett volna mondanom) és letörölt mindenkit, akit nem ismer és nem is lájkol senkit. Előző kapcsolataiban ez belefért, ezért nem értette, engem miért zavar. Azóta, lassan 2 éve nem tett semmi ilyesmit, az akkori kérésemre befejezte és azóta is tartja magát hozzá. Nem is beszél senki olyannal, akiért haragudhatnék.


Bennem viszont a mai napig feljön ez, ha bejelöl valaki és meglátom, hogy a párom közös ismerős vagy kedvelgette a képeit, elkap a szomorúság és előtör a régi rossz érzés.


Tudom, bagatell dolog és magamban kell letisztáznom, de nem tudom hogyan. Én is elrontottam, hogy nem szóltam az elején, de őszintén szólva kb. sosem néztem rá az oldalaira az első évben később viszont nem akartam túlreagálni. Utólag másképp csinálnám. Szerintetek hogyan lépjek túl ezen, hogy ne jusson eszembe?



2022. jún. 16. 09:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Elképesztő ez a f@szbúk mennyire bele ássa magát az emberek kapcsolataiba,ne adj isten tönkre is vágja...


Kérdésre, töröljétek magatokat onnan,messenger marad,,, ismerősnek bevált, egyenlőre...

2022. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem bagatell dolog. férfiként ugyanezt tudom mondani: kell a fenének, hogy a csajom mindenféle volt dugópajtiját lájkolgassa meg cseverésszen velük! Én sem teszem, és ezt elvárom a másik féltől is. Megértem, hogy barátság így, meg barátság úgy, de ne tartsunk már meg ilyen homályos szálakat a múltból.
2022. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem bagatell, teljesen érthető, hogy rosszul érzed magad ettől. Hogy visszatér-e ezek után a bizalmad, önbizalmad, abban nem vagyok biztos.
2022. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem egy alkalmazás tehet arról, hogy valaki nem bír a farkával! Kísértés mindig is volt az internet előtt is, felesleges ebben keresni a hibát.

Egy ismerősöméknél pont ez volt, a férfi letörölte magát a közösségi oldalról, hogy megszűnjön az otthoni hiszti (az ő szavával élve) és ugyanúgy csajozott tovább, csak ezt az asszony nem látta. Szegény azt hitte, hogy meg van oldva a probléma, pedig csak annyi történt, hogy nem nyilvánosan, hanem titokban csajozott.

2022. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
1. Nem az alkalmazás ássa bele magát az emberi kapcsolatokba, hanem az ember ássa bele magát az alkalmazásokba és teszi tönkre a saját kapcsolatát teljesen értlmetlenül! Nagy különbség.
2022. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%

#4 nem az alkalmazást okolom,csak hihetetlen mennyi cirkusz forrása lehet ez...


Fel dobtam egy lehetőséget ami másnál egyenlőre működik,am igazad van.

2022. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
betegesen féltékeny vagy és nincs meg a megfelelő bizalom iránta, pont ezért nem tudod magadban lezárni. Nem az zavar, hogy like-ot nyom egy képre, hanem az, hogy másokkal is foglalkozik
2022. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert hogy ezek a qrólájkok. Tényleg nem téma, hogy más nőkkel is foglakozik.
2022. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Istenem, ezek a problémák... Abbahagyta, nem? Azt meg hogy azóta csajozik e a hátad mögött, nem tudhatod. De ha jót akarsz magadnak, és nem akarod elüldözni a beteges féltékenykedéseddel (lehet alaptalanul), akkor nem hozod föl többet. Ha megcsal az előbb-utóbb úgyis kiderül.
2022. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
9. Miért is ne hozza fel? Mondjuk ha valami engem zavar, az alap, hogy felhozom. Nem szeretem az ilyen előbb-utóbb kiderülős sztorikat. Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat!
2022. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!