Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen fèltékeny lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen fèltékeny lettem, van e ebből kiút?

Figyelt kérdés

Eleinte nem voltam ennyire, az első pár év tök normálisan telt, laza és boldog lány voltam. Aztán elkezdtem “összerakni” dolgokat amikből azt látom hogy a párom mas nők iránt érdeklődik és azóta teljesen megváltoztam már minden pici jelre ugrok és rosszul érzem magam.

Kb ott kezdődött amikor láttam hogy szokott lájkolgatni a női ismerősöknek, vagy túl kedvesen köszön rá valamelyik dekoratív ismerősének. Vagy pl szóvá teszi hogy nézd már egy nő vezette azt a nagy gépet. Ha jön egy csinos nő és ránéz máris rosszul érzem magam. Igazából nem tudom eldonteni hogy nezi őket vagy csak nekem így jön le. Vezet, a járdán jön egy nő és oda fordítja a fejèt, nekem ez megmarad mintha nézte volna , mert pl ha férfi sétál ugyanúgy mintha nem nèznè úgy meg.

Persze ő tagadja vagy megsértődik ha közlöm vele hogy jól megnézte.. szerinte nem igaz és csak beképzelem.

En meg már nem tudom mit higyjek, a saját szememnek/ gondolataimnak vagy neki ?

Egyébként az emiatt kialakult szorongásom miatt voltam pszichológusnál is, azt mondta vannak gyerekkori traumáim mivel anyukám hol szeretett hol nem és emiatt folyamatos félelemben vagyok hogy újra nem fognak szeretni.


De ez miért csak most évek után jött elő ahogyan észre vettem ezeket a páromnál? 25 n

Voltatok meg így ? Helyre jövök valaha ?


2022. jún. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Én voltam/vagyok ilyen helyzetben... Egy időben egyáltalán nem voltam féltékeny, úgy voltam vele (most csúnyán hangzik) hogy hát eléggé jó csaj vagyok hozzá ugyan miért cserélne le.

Na és kb fél éve kezdődött mikor megláttam hogy reagált egy csaj ismerősének a napi sztorijara (kitett magáról egy képet hogy szivoszalall iszik valamit) és a barátom írt neki hogy 'de rá vagy cuppanva) na és ezt ahogy megláttam azonnal megvaltozott a hozzáállásom iránta.. de nem szoltam neki. Aztán egy időben elkezdett mellettem éjszaka (mikor aludtam) elo videozos nőket nézni, mindennap.. (utólag derítettem ki persze hogy mindennap). Aztán a szemére hánytam neki de nem változott mert utána elkezdett rosszlanyokat nézegetni. És még ezt se mondtam neki. Aztán nem is olyan rég talán 1 hónapja megláttam hogy rairt egy másik csajra hogy "láttam hogy reagáltal a képemre" (szelfi saját magáról) meg ezért sem szóltam. Úgyhogy...

Ja és volt olyan eset is mikor olyat írt egy nőnek "akkor már nagyon szex hiányos lehetsz".. na most az ilyenekre hogy reagálnak?:D nem tudom hova tenni őket.

Úgyhogy velem is volt/van ilyen.:D

2022. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez a szitu… a párommal fél évig nagyon harmonikus volt a kapcsolatunk. Aztán elkezdett lányokat bejelolni… mindenhonnan. Akit csak egyszer láttunk már megkereste. Mentek a lajkok, reakciók a sztorikra, stb. A végén már átlag napi 20 új no ismerőse volt. Hozzátenném nem vagyunk sem fiatalok, sem unintelligensek. Szimplán nem vette észre magát, neki ez belefért (elmondása szerint fordítva is belefért volna..) Elkezdtem máshogy nézni rá, teljesen féltékennyé váltam, holott egyik kapcsolatomban sem voltam az. Idegen volt az érzés, de nem tudtam kontrollálni. Mikor osszevesztunk ezen és megértette ezek mennyire gáz dolgok, azóta nem csinálja. De a mai napig, ha pl szórakozóhelyen beszélget egy közös lány baráttal, már szorul a Torkom… sajnos szerintem ez velünk marad.
2022. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlo helyzetben voltam. Elkezdett masokhoz hasonlitani, egyre gyakrabban kritizalni, lassan leepitette az onbizalmam. Akor tuntek fel nekem is, hogy mas nokkel szemez, mindenkit megbamul, flortol. Bar sose neztem a telefonjat, vagy az ertesitoket, bejelentette, hogy kod van rajta es mindent ertesitest kikapcsolt.


Egyre gatlastalanabbul volt tisuteletlen velem. Teljesen tonkretett, mire kepes voltam szakitani, mert annyira rosszul ereztem magam mellette.

2022. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én pasi vagyok, de van egy nő kollégám, akivel soha semmi nem történt és nem is fog történni. A napokban rám írt, bevallom jól esett, de semmit nem érintett, csak annyit kérdezett hogy vagyok, meg rég látott a melóban. Ezen a párom totál felkapta a vizet, és elmondtam neki, hogy álljon már le. Igenis, ha valaki kulturált módon érdeklődik felőlem, annak válaszolni fogok és nem leszek azért bunkó, mert valaki ezt kívánja. Nem lájkolgatok, nem kommentelek és nem járok el sehova a családommal vagyok, de vannak dolgok, amikből nem engedek.
2022. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Köszönöm, nagyon jó volt egy férfi szemszöget olvasni!
2022. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szívesen 5-ös :)

Én úgy gondolom, hogy azért, mert valaki érdeklődik felőlem és megkérdezi hogy vagyok, az nem jelenti és jelentheti azt az ember társának, hogy azért ő nem szép, vagy nem szeretem. Én már kikerültem a gyártásból, a kolléganő meg ott maradt. Sokáig nem is beszéltünk, mert ugye párja neki is van, és nem akartam bunkó lenni, hogyha esetleg a párja látja, hogy egy férfi ír, számon kérje. Írt ő és válaszoltam :) Ennyi nem több és nem kevesebb, most lehet újra napokig, hetekig nem beszélünk vagy max ritkán. Egy másik kolléganő pedig már leszámolt, de őt se szoktam zaklatni havi 1-2szer váltunk pár üzenetet. Viszont érdekes módon azon a csajon nincs kiakadva a párom, akihez körmözni jár időnként, 11 éve ismerem és sz.rrá dicsér a páromnak. Eleinte zavarta aztán belenyugodott.

2022. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze azzal nincs baj ha olyat ír hogy hogy vagy stb. De amikor megjegyzést tesz a párom hogy "de rá vagy cuppanva a szivoszalra" meg hogy "akkor biztos már nagyon kivagy éhezve" az egy kicsit sok. Úgy gondolom.
2022. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kurolajk semmilyen formában nem fér bele nekem.

Nyilván nem zavar, ha néha megnéz egy szép not, lehet ezt finoman és nem nyakát tekerve és nyalcsorgatva, de ha ilyen erzeseid vannak, azok okkal vannak.

Én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban.


24N

2022. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!