Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak van kutyája én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak van kutyája én viszont nem annyira szeretem a kutyákat, abból mekkora lehet probléma a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne kezdj vele kapcsolatba, mindenki jobban jár.
2022. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A "nem annyira szeretem", meg a "nem szeretem", és "utálom" nem ugyanazt jelenti.

Én azt mondom, ha két olyan ember kerülne össze, akiknek az életstílusuk nem egyeztethető össze, ott hosszabb távon valakinek mindenképp rossz lesz.

Ha simán csak irreleváns valami, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, hogy a másik azt szereti.

2022. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Jobb, ha most tudatosítod magadban, hogy ha választás elé állítod, a kutya fog maradni. Ha pedig nála fogtok lakni, a kutyával kapcsolatban nem te fogsz diktálni.


Kutyásként gondoltam, szólok, hogy én sem lennék boldog, ha egy idegen elkezdene rendezkedni az életemben és például amiatt hisztizne, hogy nem adok túl a kutyámon és továbbra is felengedem a kanapémra, mert mind az anyagi, mind az eszmei értéke többet ér annál.

2022. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nagy! Én eleve nem jönnék így össze veled, nálam az állatok is családtagok.
2022. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, hogy akinek fontos a kutya, neki mindig fontos lesz.

Én viszont így tapasztalat nélkül nem tudom megítélni, hogy mennyire zavarna. Magamtól soha nem akarnék semmilyen házi állatot, esetleg halakat.


Kár, pedig amúgy minden másban jól kijöttünk. :/

2022. jún. 18. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Még az is lehet, megszereted a kutyát.

Szerintem ha nem kifejezetten utálod a kutyákat, akkor ismerkedj még vele, és utána dönts.

2022. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Kutya és kutya között egyébként hatalmas különbség van. Én szeretem általánosságban is az ebeket, de megvallom őszintén, nem szívesen élnék együtt egy átlag gazdival és a labradorával. Miért?


Mert az átlag gazdi nagytestű kutyája jellemzően büdös, nyálzik, sokszor neveletlenebb annál, hogy ne tegyen tönkre dolgokat, nagyobb koszt hoz be, nagyobb probléma a szállítása, ha megy az ember valahova és nagyobb a mozgásigénye. Hát azért ez elhiszem, hogy nem szimpi, nekem sem az.


De ha valakinek kistestű kutyája van, azzal eleve könnyebb akkor is, ha neveletlen. És sok ismerősömnek olyan a kutyája, hogy szívesen ad az ember puszit a buksijára, mert illatos, havonta meg van fürdetve, minden séta után le van mosva a lába meg a segge és abszolút benn van tartva a lakásban... Tényleg kis tündéri plüssmackók.


Nem mondom, hogy van kutya vagy kutyafajta, amit jobban vagy kevésbé szeretek, egyszerűen nagyon sok múlik a gazdin és minél nagyobb a kutya, annál látványosabb a gazdi elmulasztott felelőssége a nevelésében és a higiéniájában.

2022. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Vannak ezek a kis picsa kutyák. Bichon vagy mi. Na, azzal bármikor élnék együtt, főleg ha a gazdája kényes a tisztaságra. Felőlem velem is alhatna. Mindenki röhög rajtuk, mert milyen gagyi kutya meg milyen kis semmilyen, de akkor is, az a kutya nem sok vizet zavar. És egy tacskó, yorkshire terrier vagy pomerániai sem. Azokkal szerintem az is könnyebben megbarátkozik, aki inkább macskás vagy alapvetően nem annyira kutyabarát. Nyilván van, akiknek ez sem fér bele, de nekem jobban belefér, mint egy husky, vizsla vagy németjuhász pl.
2022. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kutyás, macskás, hörcsögös, vadászgörényes, csincsillás... nővel ne gyere össze sose. Alapszabály...
2022. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ. Én exem a kutyával aludt, csak olyan progik lehettek ahova a kutya is jöhetett, kutya ehetett az ülőgarnitúrán stb... Mindenhol kutyaszőr, semmi takarítás utána. Na nekem ez nem jött be, ne h már egy kutya irányítsa az életem... Ettől függetlenül szeretem őket, csak vannak határok.
2022. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!