Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulás lenne vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulás lenne vagy csak mélypont részemről?

Figyelt kérdés

Ezt én sem tudom kicsit össze zavarodtam.


8éve vagyunk együtt. Sokat változott külsőleg és sokszor kicsit ellentétesek vagyunk.


Tegnap voltunk esküvőn és ott a magasztos beszéd elgondolkodtatott ( bár minden esküvő elgondolkodtat)

a kapcsolatunkat illetően.

Sokszor nem reagált úgy ahogy szerintem abban a helyzetben " kellett" volna. Sokszor úgy érzem nekem kell helyette is gondolkodni..


Alapvetően nem tudom mit érzek mert a személye nem taszít, bár nem tartom helyesnek h nem figyel a kulsejére, de néha nem zavar, néha igen és úgy érzem nem vonz.. Még csak a szex sem központja a kapcsolatunknak..


2022. jún. 19. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Te kapcsolatfüggő vagy, kérdező?
2022. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Mozogni kell, anélkül nincs egészség.....meg szex.

Aki ezeket hanyagolja, szépen csúszik lefelé.

Elképzelhető, hogy kiábrándulsz lassan, ha nem javít önmagán.

2022. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem ő a kapcsolatfüggő, hanem neked gatya az érzelmi intelligenciád, 1-es.
2022. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem látok bele a kapcsolatotokba, de a leírásod alapján nekem az jön le, hogy elvagy mellette, mert nem olyan rossz, de már csak a megszokás miatt vagy vele még mindig és nem azért, mert szeretnéd.

Ha ugyanazokat tudnád róla, mint most, de nem lennétek együtt, most összejönnél vele?

2022. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Én is azt érzem, mint 4-es!

8 éve együtt vagytok, a langyosban. "Még csak a szex sem központja a kapcsolatunknak.." Ebből arra következtetek az sem működik, pedig a legtöbb párkapcsolatot az tartja össze hosszú távon.

Kellenek a löketek, egy párkapcsolatnak dinamikája van, fejlődik. Mi az oka 8 év után, hogy nem ti voltatok a boldog ifjú pár?

2022. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Rég rossz, ha a legtöbb kapcsolatot a szex tartja ossze.

50 év fölött az sem lesz ilyen gyakori, már ha lesz, és akkor ezek az emberek mit csinálnak majd ? Elválnak? Mert ugyan két szót nem tudnak beszélni, de dugni jo?

Baromira nem normális, ha hosszútávon a szex tart össze egy kapcsolatot, de sajnos gyakori. Látszik is a válási statisztikan, hogy mennyire összetartó erő :D

2022. jún. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!