Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi különbségek zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi különbségek zavarnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk, de nekem fontos h tudjak félre tenni, ő úgy kezeli a pénzt mint szükséges rosszat; nem zavarja ha tud félre tenni de az se ha nem.


A kettőnk családja eltérő anyagi helyzetben van.

Én jóval többet tudtam spórolni mint ő, így jöttünk össze .


Nekem van pl 12m ftom neki kb 3. Ez csak példa, de ilyen kb a különbség.


Házat vennénk de úgy érzem hogy " én segítem" hozzá őt, mert nélkülem ő nem érné el h sajátja legyen ismerve h mennyire másodlagos neki a pénz.


Persze szerződést kotnénk de akkor is.. más volt hasonlóban?


2022. jún. 22. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi különbség zavar, vagy az, hogy baromira eltérő a pénzügyi kultúrátok? Mert nem mindegy...
2022. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de szerintem nem vagy eléggé szerelmes. Nálunk is nagy anyagi különbségek vannak én nem tudok félre tenni, mert elég kevés fizum van, barátom jól keres, félre is tud tenni és ez sosem volt gond köztünk, együtt tervezzük a jövőnket. Egyébként, ha te tudsz házat venni ő meg nem, akkor ahogy írtad, legyen papír róla és kb ennyi, ha szét mentek nem kell osztani két felé
2022. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Házat vennénk,de úgy érzem, én segítem... Te nem szereted őt, vagy nagyon anyagias lehetsz
2022. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És ez nem szimpatikus hozzáàllàs
2022. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Voltam. Párom adóssággal rendelkezett én megtakarítással. Most együtt élünk mint család , gyerekek etc.


Néha furcsa amikor véletlen kiejtem a számon hogy házam vagy autóm egybol ramformed hogy a házunk és autónk, ilyenkor eszembe jut míg o a discoban volt én tanultam és dolgoztam, most meg kritikusan ügyelnem kell hogy nehogy véletlenül akaratlanul is azt érezze hogy ez így volt.


Nem tudom hogy hogy döntenék ha mindent újra kezdhetnék mert tulajdonképpen nincs megbecsülve semmi se mert soha nem érezte mennyit energia van mögötte.


De bele lehet törődni.

2022. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2022. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6os, nem férfi
2022. jún. 22. 22:27
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Férfi létedre meg még gazabb ez a hozzáállás. A lány helyében jól meg kéne gondolni,érdemes e ilyen személlyel közös lakást venni. Minek...csak felhantorgatas lenne az egesz. Szerencsétlen nő
2022. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
* illetve lakasodba költözni...
2022. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Ez most tök hülyén fog hangzani, de sok férfi nem gondol bele:

Nőnek lenni költséges.

Az a helyzet, hogy rengeteg kiadás van, amit ha nem teszünk meg, akkor vagy igénytelennek fognak tartani (pl. szőrtelenítés témakör), vagy szimplán rosszul érezzük magunkat a bőrünkbe.


És nagyon-nagyon sok mindent tudnék felsorolni, de valahol úgy érzem felesleges, mert a legtöbb férfi megérti ezt. Azért mondok pár példát.


Nem csak olyan költségekre gondolok, mint a betét, tampon, no-spa, aloflex hanem a kozmetikumokra is. Én például tudatos bőrápoló vagyok, és a bőröm kb. rohadt mielőtt nem tudtam a savak létezéséről. Most havi 10 k-t költök a bőrápolásra + 15 ezer kozmetikus havonta, de cserébe olyan az arcom mint egy csecsemőnek. Nekem ez megéri és az a helyzet, hogy a páromnak is. Ő nem szerette az aknéimat, nem szerette a gyulladt pattanásaimat. Neki így jobban tetszek és emiatt tök evidens, hogy erre nekem el fog menni a pénzem.

Ahogy a manikűrömre is. Mert szeretem és ő is szereti ha színes a körmöm és nincs kapacitásom 3 naponta újrakenni ha lepattog.

Vagy én szeretem a ruhákat. És a párom is nagyon szereti ha csinosan vagyok feltöltözve - és melyik pasi nem szeretné ha csinos a párja?

Ez ilyen win-win játszma, de ez azzal jár, hogy nyilván kevesebb pénz marad a számlámon.

Vagy nagyon sok nő gyantáztat, mert a borotválkozás nem opció. Egy teljes test gyanta szintén alaphangon 10 k.


Van persze aki megoldja így-úgy a kinézeti kérdéskört, de ha azt akarod, hogy a párod kinézzen valahogy, akkor fogadd el, hogy az pénzbe kerül.

Vagy egyáltalán észreveszed, hogy jól néz ki és ad magára? Mert amúgy nem rózsaillatú a lehellete mikor felkel, csak mondom. Ahogy a szexi fehérneműket amiket érted vesz, azt se a jótündér varázsolja a szekrényébe.

2022. jún. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!