Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyire zavarja miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire zavarja miért akar mégis házasságot?

Figyelt kérdés

Barátnőmet egyre inkább úgy érzem zavarja hogy a családi cégünkben dolgozom de emellett van egy másik munkám is.


Mikor összejottunk tudta nagyon jól hogy vannak/ lesznek helyzetek amikor bekavar majd a családi cég ezt elmondtam neki is. Tehát lesz olyan h hiába beszéltünk le vlmit,de közbe jön vlmi munka akkor azt meg kell csinálni és kicsit törlődik a megbeszélt dolog.

Én ebbe nőttem fel.


Most egyre inkább panaszkodik h minek dolgozok annyit, minek h az állam örököljön? ( nincs gyerek se semmi)

Minek dolgozok annyit ha sose veszek magamnak semmit..


Én szeretem ha van mihez nyúlni, sose tudni mut hoz a holnap..


Persze ez a dolog nem rendszeresen fordul elő. Kicsi bàntódottságot érzek nála mivel én a munka miatt is szorosabb kapcsolatban vagyok a szüleimmel de így is van h 2 3 napig nem megyek haza pl.szóval nem értem őt.


De nálunk úgy van h nem azt nézzük h hány óra,mennyire vagyok fáradt stb ha szólnak v szólok h segíteni kéne jönnek azonnal mindegy mi van.


2022. jún. 25. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kevés az infó.


- Korotok?

- Mit jelent a "barátnő"? Kefélgeted, vagy gyűrű lesz?

- Miért nem lesz gyereked/gyereketek?

- Mennyi meló naponta? 5-6 óra, vagy 15?

2022. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet màr nemsokáig akarja majd veled azt a házasságot, aztán a problémád megoldva.
2022. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből nem lesz házasság.... igaz nem sok az infó, de leírásod alapján a családodnak szenteled az időd nagy részét ami felnőtt párkapcsolatban nagyon nem okés, az megint más kérdés mióta vagytok együtt és eljegyzés volt e már?
2022. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ebbol válás is lesz

Aztan majd talalsz olyat aki be tud integralodni az életedbe. Vannak olyan nők akik elfogadják a párjukat ugy ahogy van

2022. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezed még meg? Neked tényleg nincs jobb dolgod?
2022. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát lesz olyan h hiába beszéltünk le vlmit,de közbe jön vlmi munka akkor azt meg kell csinálni és kicsit törlődik a megbeszélt dolog - tahát számíthat arra, hogy bármikor! szrsz a fejére és törlöd a megbeszélt programot a családodról való leválási képtelenség miatt.


Ő a hülye, amiért veled van.

2022. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de így is van h 2 3 napig nem megyek haza pl. - öhm, én 1000 km-re élek. Önállóan! Nem apuci-anyuci sggébe bújva.
2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát a szüleidnek dolgozol, minden csettintésre ugrasz, akár a megbeszélt programot is lemondod, és néha napokig haza se mész, viszont a penzt, amit ezzel keresel, nem kettőtökre költöd, egy kis részét se, hanem csak úgy van.

Hat én nem tudom, miért van még melletted ez a nő. De én a helyében mar reg otthagytalak volna.

2022. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!