Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy kb. egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kb. egy hónapja heti csak egy szex van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapban összesen négyszer szexeltünk. Úgy érzem, nem kíván a barátom, pedig még 2 éve sem vagyunk együtt, és fiatalok vagyunk (húszas éveink közepe). A stresszre sem nagyon lehet fogni, szabadságon van. Együtt élünk. Engem ez nagyon zavar... nekem sincs rá minden nap igényem, de ez azért kevés, jól gondolom?

Mit csináljak, hogyan beszéljek vele erről? Sajnos egy pár évvel ezelőtti élmény miatt nagyon gátlásos vagyok ilyen téren.


2022. jún. 27. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Gátlásos vagy beszélni róla, de csinálni nem? 🤦🏼‍♀️
2022. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nemaRendőrség ***** válasza:
64%
Sajnos habár nem normális, de általános.
2022. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, azért kértem tanácsot abban, hogyan beszéljek erről vele.
2022. jún. 27. 09:47
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj többet kezdeményezni.
2022. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A vágyat nem lehet semmivel sem kicsikarni, vagy van, vagy nincs. Az eltérő libidók mindig is probléma forrása volt egy kapcsolatban.

Képzeld el például, hogy a kedvesed elkezd győzködni, hogy egyél vele gyakran olyan ételt amit te csak ritkán kívánsz meg. Megtennéd a kedvéért? És meddig működne ez kettőtök között?

2022. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is heti egy van, 24 évesek vagyunk. Nincs olyan, hogy normális mennyiség.
2022. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Szóval bekapni valaki farkát nem nagy dolog, de beszélni vele igen?


Red flag alert.


Tiltanám a szexet az ilyen nyomiknak.

2022. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem máshol bepótolja a lemaradást
2022. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, nekem kevés a heti 1 szex"


Így beszélj róla, ezt mondd, ezzel kezdd. A többi meg majd alakul.

2022. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát valószínűleg többet fog segíteni ha teljesen random idegenek vélekednek egy ilyen személyes témával kapcsolatban, mint hogy kilépj a komfortzónádból, és vele beszéld meg.
2022. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!