Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi motivál Titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi motivál Titeket a a nősülésre? Mikorra értek meg annyira, hogy már nem a nő noszogatása miatt nősültök, hanem saját akaratból?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a Férfi megtalálja azt a Nőt, aki az 1%-ba tartozik bele, még jó, hogy el akarja venni.
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez személyfüggő. te sem gondoltad ezt a kérdést komolyan, ugye?
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De komolyan gondoltam, méghozzá azért,mert a legtöbb férfi ismerősöm a következőket mondja:

1: Azért nősülne,mert a párja nem száll le a témáról és nem akarja elveszíteni

2: Azért nősülne,mert a haverjai már mind beadták a derekukat és hát...

3: Belenevelték,hogy nősülni kell, mert ez az élet rendje!

A többi pedig azt mondja, hogy minek? Csak egy papír...

Én, mint romantikus lány úgy gondoltam,hogy létezik az, hogy egy pasi annyira szeret, hogy mindenféle gondolkodás nélkül elkötelezi magát!Erre lennék kíváncsi, hogy ki hogyan gondolkodik erről!?

2010. szept. 20. 14:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, a férfiak legalább annyira vágynak egy családra, mint a nők.

Persze csak a normálisabbak.

És éppen akkor jön el az ideje, amikor normálisak lesznek. Mert általában nem úgy kezdik.

Azt is mondhatnám akkor, amikor benő a fejük lágya.

2010. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy férfi akkor nősül, amikor elfelejti az utolsó negatív tapasztalatait és megint elhiteti magával, hogy ez most talán menni fog.

De én még soha életemben nem láttam boldog férjet 2 évnél régebbi házasságban. Illetve ez nem igaz, vannak teljesen akaratgyenge pasik, akiknek még azt tudja szabályozni az asszony, hogy mit kell érezniük. Ők nem számítanak.

2010. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy vágyik családra, de ahhoz nem kell a papír...
2010. szept. 20. 15:17
 7/15 anonim ***** válasza:

@A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03


Hát furcsa lehet a családod , de én szüleim pl nagyon boldogok még mindig pedig már ~30 éve együtt vannak . Apámnak is megvannak a saját érzései amiket nem anyám eröltet rá és fordítva is ugyan ez van . Téged meg csak sajnálni tudlak hogy ilyen szar családban nőttél fel .


És hogy a kérdésre is válaszoljak . Én majd akkor fogok megnősülni :

1: ha végre felnőtt leszek

2: lesz saját lakásom/házam

3: legalább 1 évet együtt éltem a nővel akivel majd meg akarok házasodni

4: tervbe lesz gyerek is

5: nem , nincs 5 azt hiszem ennyi volt

24/f

2010. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a saját családomról írtam? Én a sokak véleményét fogalmazom meg, sokak számára. Lehet vele nem egyetérteni, de a konkrét válaszoló, konkrét családját mocskolni nem finom dolog.
2010. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Én, mint romantikus lány úgy gondoltam,hogy létezik az, hogy egy pasi annyira szeret, hogy mindenféle gondolkodás nélkül elkötelezi magát"


Ez nem egy egyedi vágy, sok lány van ezzel így. Viszont igen kevés pasi van, aki hisz abban, hogy létezik olyan lány, aki annyira szeret, hogy minden feltétel nélkül mellette marad.


Nyilván van oka annak, hogy egy életkor átlépése után a nők, már nem küldenek szerelmes leveleket többé, hanem inkább kapják azokat.

2010. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy papírtól nem lesz jobb, szorosabb egy kapcsolat. Sőt... Nagyon sok idősebb embertől hallom, hogy "ne nősülj meg, csak elrontasz mindent!" Attól, hogy nem házastársak, csak élettársak még lehet nagyon szoros egy kapcsolat... Olyan a munkám is, hogy sok elvált, vagy válófélben lévő emberrel találkozom. Sok jót nem hallok... A párom szeretné, én nem... Ennek ellenére, lehet h változni fog a meglátásom, de egyelőre a hajam égnek áll ha meghallom azt a szót, h házasság.

24/F

2010. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!