Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választ egy férfi sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy férfi sok szép nő után egy átlagosat?

Figyelt kérdés
A páromnak a korábbi barátnői mind nagyon szépek, elegánsak és feltűnőek voltak. Én sem vagyok éppen csúnya, de hozzájuk képest átlagon alulinak érzem magam. Egyébként is vannak önbizalmi problémáim, de amikor erre gondolok mindig olyan rossz érzés kap el, hogy lehet, hogy bennem csak egy biztos pontot lát, és tudom, hogy pont ez a lényeg, hogy bennem a belső fogta meg, de olyan szarul érzem magam emiatt, hogy azért annyi szép nő után lehet éppen csak beéri a külsőmmel. Tudom, hogy nem normális ez a sok negatív gondolat, mert a lényeg, hogy most velem van és engem szeret, de akkor is olyan rossz érzés. Ti voltatok már így? Mit tegyek, hogy ne gondoljak annyit erre? Hogy nyerjek egy kis önbizalmat?

2022. jún. 27. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert téged jól ki tud használni, melletted meg dugipajtásnak jönnek a csúcskategóriás csajok. Azért.
2022. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert nincs más, de nyilván csak idő kérdése.
2022. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert szereti.
2022. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Lehet O is átlagos. Azok a csucskategorias nők nem vették komolyan. Rajott, hogy hasonlót keressen.
2022. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy átlagos kinézetű de belül értékes személy százszor jobb mint egy olyan, aki a külsejével fogja csak meg az embereket.
2022. jún. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert megtapasztalta, hogy az alma bizony rohadt is tud lenni.
2022. jún. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

A legjobb barátnőm exe is így van vele. Mindig szép barátnői voltak, a barátnőm is nagyon szép, mégis tegnap vett el egy … hat kevésbé szép lányt.

Arról lehet szó, hogy csalódott már abban a bizonyos típusban, ezért most más érdekli.

Mondjuk az én exeim is így voltak velem, hogy utánam milyen nőket szedtek össze, hat valami kriminális🤣

Persze nem ez az általános azért, lehet, nálatok nem így van és csak onbizaomhiany okozza a gondolataitad, de pl a mi esetünkben a sracok tényleg alaadtak a mércét.

2022. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
7. Mármint külsőre adták alá a lécet. Simán lehet, hogy belsőre sokkal jobbak az új csajok vagy jobban egymásra tudtak hangolódni, ki tudnak jobban teljesedni ezekben a kapcsolatokban. Tudom, ezt így fájna beismerni.
2022. jún. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet ugyanolyan onbizalom hianyos mint te, es amikor csucs csajai voltak mindig attol rettegett mikor csaljak meg.


Az is lehet hogy azok benak voltak az ágyban te meg nem.

2022. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ne reagáld túl, téged szeret, ha téged választott.


Egyrészt valószínűleg szebb vagy, mint ahogy magadról vélekedsz, másrészt a külső nem minden. Számít, de nem minden. Őszinte leszek: nekem is van egy szint úgymond, ami alá (többé) nem adnám, de ha 2 ember ezt a szintet megüti, akkor már az a döntő, hogy az egyik csak átlagosan szép, a másik meg úgy néz ki, mintha címlapról lépett volna le.

2022. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!