Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny vagyok x adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok x adott lányokra es az alábbi cenzúrásat mondta az azt jelentené hogy akar is tőlük valamit?

Figyelt kérdés

Ideges volt, holott eleve ő hozta témába az adott csajokat, ezért kérdeztem rá, netán erdeklik e őt.

Erre ideges lett veszekedtünk es olyanokat mondott hogy szétb.szom a szájukat, aztán kesobb azt mondta megb.szom mindet.


Ezt utólag meg letagadja hogy ilyet mondott volna.

Akkor ez azt jelentené hogy lenne velük?



#kétértelem
2022. júl. 1. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1, egy prolival vagy


2, hülye vagy


3, lehet

2022. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan azt jelenti. Honnan kukazzatok ezeket a prosztó palikat?
2022. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is jól adnék már a lány kezébe egy szép virágot.
2022. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2#

Ugy érted valoban lenne is velük? Ez azt jelenti?

2022. júl. 1. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbszná mindet.
2022. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Téged nem tisztel az biztos.
2022. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Idegességében mondta, mert kiakadtam azon, hogy miért hozza témába. Veszekedés lett.

És most magyarázza az elsőt, hogy az azt jelentené, megverné, a második cenzúrás mondatot tagadja, átfogalmazza, hogy másképp mondta, stb.

És engem akar győzködni, hogy velem akar lenni, én számítok, senki más nem. Nem érdekli senki. De akkor mi ez a mondat dühében?

2022. júl. 1. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár így, akár úgy, egy igazi paraszt a párod. A megverné a nőt szerinted mennyivel jobb, mint hogy szétb.ssza?


Ez az egy pasi volt az egyetlen az egész környéken?

2022. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy vidéki man. Iszik, iszik,rá iszik, még ráiszik és jól megveri az asszonyt.
2022. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, azért reagálta a megbssza mindet, mert úgy is van. És attól félt hogy te ezzel tisztában is vagy. Őszinte volt. De így hogy látja hogy neked bemagyarázható minden…. Hát sok rosszul hallottad mondatot fogsz még kapni..

Letesztelt, a szeretőt majd mennyire fogod elhinni, hogy még ő lett megerőszakolva….

2022. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!