Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egész életetekben egyetlen ember legyen a párotok?

Figyelt kérdés
Mondjuk megismered 16 évesen, előtte nem volt kapcsolatod soha semmilyen formában és tegyük fel annyira jól egymásra találtatok, hogy együtt élitek le az életeteket:) Persze közben sincsen senki más...
2010. szept. 20. 19:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Ez így van rendjén, így helyes. Azaz kéne lennie.. a párommal több mint egy éve vagyunk együtt és mi is közös jövőt tervezünk, de nem ahogy manapság a sok tini p*csavirág. Követem szüleim példáját is, mert ők már több mint 20 éve vannak együtt és szeretik egymást. Elég szomorú hogy manapság egyre kevesebb az ilyen pár..

L/18

2010. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Annyit azért hadd tegyek hozzá, hogy csak akkor maradnánk együtt, legalábbis akkor maradnék a barátommal, ha mindig ilyen jól meglennénk...úgy értem, pl. összeházasodunk és néhány évvel később, valamilyen probléma felüti a fejét, igyekszünk megoldani de nem sikerül, akkor nincs más út, mint külön... csak azért, mert megfogadtam, vagy mert csalódnék magamban mert nem az egyetlen szerelmemmel élem le az életemet, nem maradnék vele...
2010. szept. 20. 20:20
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Sok Boldogságot és Kitartást Nektek !

Az ilyen ideális kapcsolatok rendkivül ritkák, de amennyire ritkák annyi értékesek !

Gratulálok a hűségért is ! Az a legritkább a mai napokban...


15/L

2010. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Simán lehet, szép dolog.


Itt is 16/20 volt a felállás, most 21/25. Volt egy nagy törés, egy bizonytalansági hullám, de túl vagyunk rajta. Tudni kell kezelni azt az időszakot, amikor átléptek a társzerelem korszakba.

2010. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Én mindigis ezt akartam. Más kérdés, hogy elsőre sajnos nem jött össze... (mondjuk nem is olyan klasszikus párkapcsolat volt). Most meg 2 hónapja tart az első "normál" kapcsolatom, és nagyon nagyon remélem, hogy az utolsó is.


18/F


19:49 (80%-os)

"tehát ki az, aki nem úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy igen, vele szeretnéd leélni az életed? Mert ha nem így vágsz bele, akkor egyáltalán miért kezditek el?"


Mintha csak én mondtam volna, maximális respect (:

2010. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia nálunk is 16,/20 volt a felállás, és most 19/23,egyszerüen gyönyörű a kapcsolatunk!
2010. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a 15 töltöttem mikor összejöttem a jelenlegi párommal.Együtt élünk már lassan egy éve.Nagyon jól megvagyunk.Nagyon szeretem!!!

21/L,24/F

2010. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a kérdésed.:) Egyébként valós amit kérdezel, mikor megismertem a barátnőm 20 voltam ő 17 és most 24 vagyok... Szóval működik.Szerelem első látásra, azt hozzáteszem hogy előtte jöttem össze csajjal, de hogy járni valakivel, nem. Pedig lehetett volna alkalmam, csak túlságosan is válogattam, nem csak szépséget néztem, hanem hogy ne ribi plázacica legyen meg vicces stb.:D De, Benne mindent megtaláltam akit egy lányban kerestem, azt a személyiséget aki Ő.És ami a legjobb, hogy ő is egy ilyen kapcsra vágyott!Véletlen hozott minket őssze, ami a legdurvább, hogy csak egyszer láttam bár külsőre tetszett de nem foglalkoztam vele, mivel nem ismertem.Aztán rá egy pár napra vele álmodtam, hogy jól elvagyunk aztán megcsókolom, majd felijedtem és néztem magam elé, hogy miért vele?Hisz nem is ismerem, na mondom ez egy jel lehet(hiszek az ilyenben), majd elkezdtünk ismerkedni, msn, majd találkoztunk is stb.Aztán elhívtam randira és oda vittem, arra a helyszínre ahol megálmodtam álmomban.És tényleg összejött, azóta is vidám kapcsolatban élünk és nagyon szeretjük egymást.Vannak ilyenek az életben, csak sajna nehéz kifogni, szerencsésnek érezzük magunkat, hogy egyáltalán egymásra találtunk.És ha nem lett volna az-az álom, akkor valszeg nem is kezdeményezek, tehát nagyon örülök hogy így alakult.:)Működnek az ilyen dolgok.:P

F/24

2010. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy vicces legyen feltétlen, csak kijavítom előző hozzászólásom, mert nem jól fogalmaztam.:)
2010. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
:)nagyon jó ilyeneket olvasni ;) nekem is lehetett volna barátom, de valahogy nem akartam, általában csak olyanok próbálkoztak, akik nekem nem kellettek, aki meg nekem kellett volna, nála én nem vetettem be magam:S de aztán jött ez a fiú...hm...:) amikor először láttam már akkor felfigyeltem rá, de akkor még bnője volt, később együtt dolgoztunk, hála isten akk már szabad volt:):D ő volt a legelső fiú akinél próbálkoztam, és úgy néz ki nagyon jól tettem, hogy másnál nem:)nagyon imádom(L)
2010. szept. 22. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!