Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egész életetekben egyetlen ember legyen a párotok?

Figyelt kérdés
Mondjuk megismered 16 évesen, előtte nem volt kapcsolatod soha semmilyen formában és tegyük fel annyira jól egymásra találtatok, hogy együtt élitek le az életeteket:) Persze közben sincsen senki más...
2010. szept. 20. 19:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hehe, szép dolog, sok boldogságot!

Mi helyzetünk meg úgy volt(előző hozzászóló vagyok), hogy mindketten azt hittünk, hogy nem jövünk be a másiknak, á úgysincs esély.:DDD De, pont ezaz, hogy nagyonis odavoltunk egymásért mindketten, csak lépni kellett.:D

F/24

2010. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
igen, az első lépéseket megtenni a legnehezebb:S de mit vesztettünk volna, ha nem tesszük meg:))
2010. szept. 22. 12:54
 23/35 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek tartom, feltéve ha találnék olyan nőt aki megérdemli. Mert eddig azt tapasztaltam, hogy a nőkkel képtelenség egyáltalán párkapcsolatot kialakítani.
2010. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Mindenki nagyon pozitív válaszokat adott, jó volt olvasni, de nekem teljesen más a tapasztalatom.

Rengeteg csajom volt, s én rengeteg olyan kapcsolatot láttam, ahol fiatalon(14-15-16) jött össze a csajszi a nála 3-4 évvel idősebb pasival, együtt is voltak sokáig, aztán egyszer csak a csajszi rájött, hogy az egyetem, meg a fiatalabb évei alatt kimaradt mindenféle buliból, meg ilyesmikből, s dobta a pasiját.

Nekem most majd egy éve, hogy van egy tökéletes barátnőm, egész nyáron nálunk lakott, most akarunk albiba költözni együtt, s így minden jó. De ő is meg én is nem kis tapasztalattal rendelkezünk a másik nemmel kapcsolatban, s így nagyon jól tudjuk megbecsülni egymás értékeit. (egyébként Ő is együtt volt az első pasijával 2 és fél évig s ő is azt mondja, hogy nem jó szte ha vki együtt marad az első pasijával.) Anyám ugyancsak azt mondta, hogy őt mindig kinézték az egyetemen, mert sok pasija volt, s most mégis már 27 éve házasok apámmal. Amikor volt osztálytalálkozója, akkor meg az összes csaj, aki gimiből hozott pasival, meg fiatalon "szerzett" pasival volt együtt, kivétel nélkül mindegyik elvált. Volt aki egyetem után, volt aki 2 gyerek után, de egyik kapcsolat sem maradt meg.

Ettől függetlenül sok boldogságot néktek, s remélem nem igazolódik be az én teóriám.

2010. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én szívből remélem, hogy sikerült megtalálnod az igazit és szívből kívánok nektek minden szépet és jót...

De én kizárt dolognak tarom, hogy sikerült.

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ne változzon mit szeretnél egy férfitól, (20 évesen már férfi?) és túl fiatal ahhoz, hogy ne jöhess rá később, hogy még nem éltél...

Nézz csak körül, mennyi a válóper manapság, mennyi elvált szülő gyermeke ténfereg az utcán...

Ez nagyrészt a korai házasságnak és a korai gyereknemzésnek tudható be.

Persze...

Álmok mindig is voltak, mindig is lesznek, ugyanúgy, mint ahogy szerencsés emberek is, csak sajnos az emberi elme nem így van összerakva.


Ez az én véleményem.


32/F

2010. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Én megértem mindegyik oldalt. Nem jelentettem ki, h. együtt maradunk, csak annyira elképzelhetetlen, hogy itt van egy ember, teljesen tökéletesen olyan mint én, kitalálja a gondolataimat, befejezi a mondataimat, állandóan mosolygunk ha együtt vagyunk, szinte minden olyan mint a nagykönyvben meg van írva, és egyszer csak vége mindennek. Nem találkozunk többet, nem látom, nem érhetek hozzá és nem is tudom elképzelni, h. lehet, még egy ilyen ember, akivel ennyire összepasszolunk.
2010. szept. 22. 13:50
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég ritka. Egy idő után úgyis felébred az egyik félben egy új, ismeretlen utáni vágy. Valamint az, hogy a fiatal éveit a másikra "pazarolta". Én is úgy gondoltam, hogy a volt barátom lesz az igazi, ő volt az első, de aztán 1 év után kijött rajtam az a vágy amiről az előbb beszéltem. És sajnálom, hogy rá pazaroltam azt az időt amit vele töltöttem, mert visszagondolva mégsem voltam olyan boldog, mint amennyire akkor éreztem.
2010. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ne is képzelegj ilyesmiken...

Élvezd, hogy Most neked jó. :)

Ennyi.

2010. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
:))
2010. szept. 22. 14:08
 30/35 A kérdező kommentje:
de nyilván én is csak úgy értem, ha mindig is ugyanennyire jó maradna a kapcsolatunk, akkor maradnánk együtt. azért szerintem, ha a ti életetekben a legelső kapcsolatban maximálisan jól éreztétek vna magatokat, biztos abban maradtok:) csak azért mert kíváncsiak vagytok, nem léptetek vna tovább...vagy igen?
2010. szept. 22. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!