Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Mi lehet vele? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mi lehet vele? Miért csinálta? Lehet folytatás? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Barátom 30éves én 18 leszek. Szinte minden jó volt köztünk lassan egy éve lennénk együtt, de ő bejelentette, hogy legyünk barátok vagy valami amit az élet hoz. Esetleg később újra együtt. neki gondolkodnia kell mert azt sem tudja mit kezdjen az életével és nem akar engem sem hitegetni. Mondta, hogy szeret és jól érzi velem magát de magányra van szüksége. Már más csajjal ismerkedik... A másik baja az az volt hogy nem úgy álltam hozzá a szexben ahogy ő szerette volna, mivel sajnos komplexusaim vannak. Nagyrészt mindent tljesítettem egy két kivétellel.Szerintetek ezt helyre lehet még hozni. Én szeretném, és úgy belelátnék a fejébe, hogy ő szeretné e. Vmi tanács esetleg? Előre is köszi.
2010. szept. 20. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodjál hozzá. Te 18 ő 30! Érettebb, másra vágyik, te pedig még nagyon-nagyon fiatal vagy. Szép emléknek tudd be az egészet. És ne rohangálj utána, hagyd békén. Aki menni akar, úgyis elmegy.
2010. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hadd menjen ha akar.Amit nem akarsz megtenni azt kényszer hatására ne tedd.Hagyd csak ismerkedjék,neked is eljön az igazi.Te még nagyon fiatal vagy nem ugy mint ö.Neki sietösebb ,te meg még ráérsz. Majd összejön neked is,és meglátod a szex tökéletes lesz egy másikkal.És nem kell megtedd amit nem akarsz,és pont ugy lesz az igazi!Sok sikert.
2010. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább...nagy a korkülönbség, még szép hogy mások az igényei mint neked.
2010. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neki a szex a legfontosabb? szerintem a szexnek úgy kell működnie,hogy mindkét félnek jó legyen..nem csak amit ő akar..
2010. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi összeillettünk. Szerettük egymást és ezt tudom is érzem is. Meg én mindent hamarabb szeretnék, 20-23 között babát, és hamarabb férjet. Írhatjátok, hogy így meg úgy, korai stb. Nem érdekel. Nagyapám nevelt fel. az össze létező közeli rokonom meghalt és csak egy hugim van akit gyakorlatilag én neveltem fel. Ezek után tudom, hogy nekem most kell egy társ. És ő is 5-8 éven belül akar gyereket tehát ilyen téren is egymáshoz illünk ezért is nehéz elengedni....
2010. szept. 20. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem a korkülönbségre kell fogni a dolgokat.Mert vannak jól működő kapcsolatok nagy korkülönbséggel is!!!! Minden csak a két fél érettségén múlik. Sajnos ez a legyünk barátok dolog ez a közhelyes formája a dolgoknak csak illendőségből mondják általában..:( És az hogy ő már mással ismerekedik az sok mindent elárul :( Volt nálam is egy alkalom hogy miután vége lett a akpcsolatnak nagyon ragaszkodtam még utána is az illetőhöz .. és megtettem mindent és még a legutolsó utáni pillanatig próbáltam helyrehozni a dolgokat.. több kevesebb sikerrel. Ha úgy érzed hogy van egy pici remény is akkor harcolj érte, de ne alázkodj meg!! Viszont Vannak helyzetek amikor meg kell tanulnunk elengedni dolgokat amik most nehezek de később ezek tesznek erőssé!! Nem szabad görcsösen ragaszkodni dolgokhoz.. Ha a sors úgy akarja, hogy benne legyen az életedben előbb vagy utóbb benne lesz.. De te még fiatal vagy és vár az élet és olyan akivel még jobban passzoltok ;)

2010. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ő ragaszkodik ahhoz hogy legyünk barátok. Mondta, hogy hiányzok neki és jó volna látni megint. Meg ugyanolyan jól elvagyunk csak szex nélkül. De néha fáj, hogy annak a csajnak magyarázkodik hogy miért van velem. Azelőtt meg ha lett volna ilyen helyzet nekem kellet volna magyarázatot kérnem. A bátyjának most van egy 1 éves kislánya. Sokszor láttam már... És ő erre a másik nőre fog emlékezni és nem rám. Hogy mennyiszer játszottam vele. :) Hiányzik és szeretem. És 3 napja amikor taliztunk, teljesen új ruhában volt. Új cipő, felső, naci. és egy hatalmas pafümfelhő vette körül. És nem késett máskor pár percet késett mert mindig későn indult ki elém ezért félúton taliztunk most meg 5 percel hamarabb ott volt. stb. Vhogy az egész olyan volt mint amikor elősször taliztunk. :)
2010. szept. 20. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezeket neki is elmondtad?

Még jó hogy elmenekül... :D


Csak nincsen annyi vér a pucájában, hogy elmondja, nem akar tőled gyereket.

Én se szívesen nemzenék gyereket egy 12 évvel fiatalabb lánynak.

2010. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress magadnak korodbelit...csak gondolkozz...Milyen jövötök lenne együtt??? pffff....
2010. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, a baba dolgot ő hozta fel, hogy ebben pont összeillünk és ez hosszútávon milyen jól működne. Ezért nem értem, hogy most mi a baja. Amúgy meg az összes barátom annyi idős volt kb mint ő, mivel a korombeliekkel nem egyezett az értékrendünk és az életfelfogásunk.
2010. szept. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!