Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél egy héten kétszer el tudna menni a másikért a munkahelyére, hogy munka után haza vigye, de mégsem teszi. Indok a simán nem. Együtt élésről van szó. Nektek ez gond volna, vagy sem, rosszul esne, vagy sem?
2022. júl. 5. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
18: Miért maradsz egy olyan kapcsolatban, ahol boldogtalan vagy és nem számít a véleményed, kizárólag az van, amit a barátod akar? Ez olyan, mintha valaki pofonért állna sorba, majd panaszkodik miért kapta.
2022. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán biztos jól esne de hogy heti 2x fixen jöjjön el értem csak az én kényelmem miatt az nem oké. Ha esetleg nagy bevásárolni voltam, vagy esetleg gond lenne ami miatt nem tudok a szokásos módon hazamenni megkérném. Elfogadom hogy fáradt, nincs kedve heti 2x plusz kört tenni. Együtt élünk tehát nem ezen múlik találkozunk e vagy bármi.
2022. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Egyre rosszabb minőségű az emberi állomány! Én természetesnek venném a kérést és szívesen teljesíteném, ha ettől jobban érzi magát. F52
2022. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%

16-os " Vele nem lehet mert minden legyen úgy ahogy ő akarja."

Túl sok sérelmed van már, szerintem kár folytatni ezt a kapcsolatot.

2022. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!