Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal akinek a munkahelye simán biztosít megcsalást?

Figyelt kérdés

Hotel alatti étteremben vendéglátóznak evek óta. Sok a buli party rendezvény, jokedv, ők is szoktak néha inni.

A kollektíva nemhogy baráti hanem szinte már családi szintű.

Több szobalány, recepcios csaj, minden van.

Mindenki bír szeret mindenkit, pozitív a légkör.

Parom nagyon helyes, de monogám.


De

Ha akar ki tudna venni szobát egy órara munkahelyi szexhez is.

Megesett már hogy valami raktárban szexelt de az elmondása szerint rég volt.

Csak olyanok miatt nincs nő kilátásban, mert javareszt férfiakkal dolgoznak, mert nagyon kemény talpalós melo, es 2 szobalánybol egyik haverja nöje masik valami vezető nője, harmadik nyomi negyedik öreg. Szoval elmondása szerint nincs is a közelében olyan aki neki kéne.


Ezek mellett vannak olyan alkalmak hogy napkozben leléphetnek 3 óra hosszra. Ez szabadon választható, megbeszélés kérdése csak, azaz vagy huzamban nyom le x órát, vagy 2 részletben Ezeket nekem vagy elmondja vagy nem. Ha lelépett meg olyanokat mond, hogy csak otthon volt addig, mást nem. Megesik hogy el se mondja hogy kiment 3 órára.


Ez mellett ragaszkodó, mindig mondja hogy csak én szamítok, hűséges, mindig rohan velem találkozni ha végzett stb.


De azert nem tudom, inkább szakítsak e...



2022. júl. 6. 09:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Az ilyen beszélgeteseket teljesen rövidrezárja. Egy hangom sem lehet. Fogadjam el a munkahelyét ugy ahogy van és kész. Ez az élete.

Szoval az agyára se lehetne menni ezzel, mivel abszolut ignorálja az ilyen jellegű beszélgetéseket.

Jelenleg is veletek beszélek, nem vele. Ez sem véletlen. Vele nem lehet ilyenekröl beszelgetni.

2022. júl. 6. 10:18
 22/67 A kérdező kommentje:

És éppen leépítem..

Szakításon vagyok rajta..

És biztos szeretnék lenni magamban hogy jól teszem e, vagy netán hülye vagyok e, hogy kidobom.

2022. júl. 6. 10:20
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalások nem így működnek legtöbb esetben, ahogy te azt elképzeled.
2022. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Szexelt már munkahelyen, a lehetőség barmikor adott, jóképű, állando party van, isznak is, akár naponta is.

Jelen esetben de, így működött eddig is nála a munkahelyi szex.


Sőt mondtam is neki ha vele dolgoznék, akár ismeretlenül is, kb napi szinten menne is a szex bent, biztos hogy nemcsak egymást kerülgetnénk. Itt vagyok neki rá az élő pelda, elvégre engem invitált a hotelszobára is!

Ha nem járnánk hanem csak együtt dolgoznánk, ugyanez lenne. Az garantált.

Es ha engem, akkor mást is.

2022. júl. 6. 10:34
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy szakíts, még a végén behálózol valami normális pasit és tönkreteszed az életét a hulladék személyiségeddel.
2022. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdés továbbra is az, hogy a munkahelyi szex párkapcsolat mellett is belefért neki, vagy csak azon kívül? Szerinted a srác akivel jársz, minden szabadidejét azzal tölti, hogy a kollégáit viszi szobára? Minden röpke órájában kufircol valakivel? Tényleg ilyen lenne, egy 2 lábon járó kúrógép, vagy csak te beszéled be magadnak?
2022. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogja nekem előadni azzal magát hogy az exét a munkahelyén csalta volna.

Nem minden percét tölti ezzel ezt én is gondolom. De a barmikor megeshet, az barmikor megeshet. Igen, mint ahogy vki irta az egeszségügyisekről en is hallok rengeteget, az éjszakai műszaki sztorikat.

Amugy meg igen, kúrógép. Napi 2 az alap. Már szinte ijesztőek nekem az olyan ritka alkalmak, ha kimarad a szex 3 nap huzamban.

2022. júl. 6. 10:42
 28/67 A kérdező kommentje:
25# te amolyan naiv típus vagy? Persze én is dughatnám a fejem a homokba mint a strucc. Valoban ez lenne a helyes? Vakon bízni?
2022. júl. 6. 10:43
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szar neked ez az egész akkor hagyd ott. És pont.
2022. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem bízol benne (ami egy kapcsolat alapja lenne) ezért nincs értelme az egésznek.


"De azert nem tudom, inkább szakítsak e..."


Tehát kár ezen ennyit rugózni. Szakíts! Attól nem lesz jobb neked, ha egész nap ezen agyalsz, hogy mire van lehetősége a másiknak megcsalás terén....

Ha kielemzed, akkor úgyis mindig arra jutsz, hogy van lehetősége a megcsalásra. Tehát akkor tök felesleges az egész kapcsolat!

2022. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!