Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy ne csak engem szekáljon a spórolassal, hanem ő is spóroljon?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok a gyerekekkel gyesen. Nem tudtuk megoldani, hogy akár részidős munkát is végezhessek, szóval ha úgy nézzük, háztartásbeli vagyok.

A férjem dolgozik. Folyamatosan mondogatja, hogy mennyire spórolnunk kell, mintha én nem tudnám, de nála ez ennyivel ki is merül. Nem tudom, hogy miként értessem meg vele, hogy attól, hogy engem figyelmeztetget, attól még ő nem spórol, engem viszont eléggé megbánt az egésszel.



2022. júl. 6. 11:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#4: Istenem! Az ilyen pasik hol élnek? Talán veyge a fáradságot és nézze meg, mi mibe kerül, ahelyett, hogy téged zaklatna.
2022. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az az érzésem, hogy a spórolás vita csak a jéghegy csúcsa?

Kezdjük az elején: a házasság alapjai megvannak? Kölcsönös szeretet, tisztelet, bizalom. Ha ezek nincsenek meg, akkor kuka az egész házasság.

Miért nem tudsz visszamenni dolgozni? Te nem akarod igazán, vagy a férjed torpedózza meg minden lehetséges ponton a munkavállalásodat?

Ha jól értem, a férjed annyira életképtelen, hogy bevásárolni sem képes. De a te önbizalmadat döngöli a földbe. Szívem, egyetlen percig se legyen kisebbségi komplexusod. Szerezz egy jó munkát, vállald el, a többi lesz valahogy.

2022. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Dugj el minden ételt otthon, főleg a hűtőből, mikor haza megy, rakd elé az összes kp-t és kártyát, és egy bevásárlólistát, amin számodra semmi nasi nincs, csak alapvetőek, stb., és mondd neki, lehet megmutatni!
2022. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként csak szólok, lassan szükség lehet rá, a Téged érdeklő kategóriák, az a kettő, pont a "Párkapcsolati problémák" kategória alatt van...
2022. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló szituban. Évekig én jártam bevásárolni, én osztogattam be a pénzt. A párom csak azt látta volt otthon minden.

Aztán ahogy jött az egyik hétről a másikra a nagy áremelkedés, ugyanaz a pénzösszeg kevésnek bizonyult, ugyanarra a színvonalra.

Na és akkor volt az, hogy akkor ossza be ő. Menjen vásároljon be ő annyiból, amiből mondjuk fél éve is.

Mondanom se kell, hogy nála a pénz, még addig se tartott mint nálam. 😅

2022. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
6 os vagyok, nem értem miért a lepontozàs? Én is voltam rossz anyagi helyzetben és mikor ùgyis otthon voltam megragadtam az aprò lehetöségeket a spòrolàsra. Sokszor az is segítséget jelent.
2022. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a kommentek, hogy a here nem tudta milyen árak vannak a boltba, mi ez, hogy egyik se jár boltba?:D
2022. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

#6;16:

Mert a napnak ezen szakában, ebben a kategóriában, főleg otthon tespedő nők vannak, és nem volt valami fineszes azt tanácsolni, hogy süssenek kakaóscsigát! A mai nők nem konyhatündérek, rendelőtündérek.

Nahhh, nézd csak meg az én százalékom...! 😂

2022. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

18


Én azért pontozlak le, mert egy gyökér választ írtál.

Alapból rühellem a "mai nők" kezdetű szövegeket, mert szinte kivétel nélkül valami sértegetés jön, ami nyilván nekem is szól, mivel "mai nő" vagyok.


Itthon "tespedek", mert itthonról dolgozom. És de igen, konyhatündér vagyok, mert rendszeresen főzök, max heti 1-2 olyan nap van, amikor rendelünk. Szóval kikérem magamnak.

De ettől még mindig nem állok neki kakaóscsigát meg kenyeret sütögetni, azért a lófaxnak is van vége. :)

2022. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem innentől ossza be ő a pénzt. Add teljesen át neki az irányítást. Mutassa meg hogyan kell! Onnantól téged már nem lesz mivel nyomasztani.
2022. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!