Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az elhatalmasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az elhatalmasodni kezdő féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve vagyok együtt a barátommal, de teljesen egyenetlen fejlődésen mentünk keresztül az előző években. Én egy kimondottan vékony, ha úgy tetszik deszka nő vagyok. Se mellem, se fenekem. Párom elmondása szerint ő mindig is ezt az alkatot szerette és érezteti is velem. Nem mellesleg ő is egy vékony srác volt kapcsolatunk kezdetén. Teljesen illettünk egymáshoz. Az első perctől fogva elkezdett edzeni, amit nagyon komolyan vett, akárcsak az étkezést is. Több mint négy év elteltével elkepeszto eredményt ért el. Imádom az izmos, formás testét, viszont én nem változtam semmit. Az utóbbi időben standon vagy élményfürdőben több helyes lány is megbamulta. Arról nem is beszélve, hogy volt aki úgy bámulta meg, hogy nem is értette mit keres velem. Ilyen pletyka is eljutott már a fülembe. Mit tehetnék, ha én nem szeretnék sportolni, de őt akarom továbbra is páromként?

2022. júl. 6. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el sportolni, ezt máshogy nem lehet. Ha ő tudja is jelenleg kezelni a különbséget, te nem.
2022. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Leginkább csendben maradni
2022. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod veled akar lenni és neki nem számít, hogy nem változtál, akkor nincs teendőd. Próbáld meg kizárni a negatív véleményeket és csinálj valami olyat, ami növeli az önbizalmad. Ha ez az hogy körmöshöz kezdesz járni vagy gyakrabban sminkelsz, akkor legyen az. De csak magadnak a saját önbizalmad végett
2022. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És elhagyott már, félre kefélt?

Kit érdekel ki mit mondo meg gondol?

Miért nem akarsz Te is edzeni? Közös programnak is jó.

N 30

2022. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Teljesen mindegy hogy néz ki, és hány lánynak tetszik, attól még nem fog megcsalni. A gond akkor lesz, ha már nem szeret.
2022. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megcsal e egyedül az ő döntése. Ne aggódj. És senkinek semmi köze a kapcsolatotokhoz, szard le a megmondó"embereket
2022. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell valtoznod semmit! Ha csak nem felszínes a srác. Mert akkor egy idő után elkezd izmos lányokat keresni melletted.
2022. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem felszínes. Imádja a testem. Mindig el is mondja és érezteti velem. Ahogy én is vele. Kétlem, hogy a hátam mögött bárkivel is kavarna. Csak nem találtam egészségesnek a külvilágtól származó visszajelzeseket.
2022. júl. 6. 14:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mások mit mondanak, ha neki még mindig te vagy a zsanere?
2022. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Minden rosszindulatot mellőzve... ha elég sokáig duruzsolja a látható különbséget neki a külvilág, akkor bele fogják tudni a bogarat ültetni a fülébe.

Egyébként pedig a sport az egészség miatt (is) kell, nem csak a vékonyság.

2022. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!