Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összevesztünk, harag van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összevesztünk, harag van, ki akar békülni, és elmegy mellettem az utcán, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, találkozni akar velem, én haragszom, elutasítom.

Veszekedések mennek.

De véletlenüo szembejött az úton én nem is köszöntem neki, lazán elment mellettem.

Akkor minek játsza azt hogy ki akar békülni?



2022. júl. 7. 11:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2022. júl. 7. 11:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára tini kategória...remélem, max a húszas éveitek elején jártok mindketten, mert ez nevetséges.

Olvasva az előzményeket is, szerintem mindketten jobban jártok a szakítással. Vagy felelősségteljes felnőttként beszéljétek meg mindenféle játszmázás nélkül, egymással értően kommunikálva. Ha ez nem megy (és a jelek szerint nem), akkor ez nem működik köztetek.

2022. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem nem ez érdekel hogy hogyan kéne. Ez van. Hogy elmegy mellettem.
2022. júl. 7. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják óvodának

7 éves csináltam ezt

2022. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi álompár 😂😂😂
2022. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmegy melletted, akkor mégsem akar békülni, illetve durcáskodik és arra vár, hogy Te kezdd el, holott ezt aligha akarod.

Vess véget.

2022. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó ez az ego mindkettőtök részéről? Ennek így semmi értelme, ha nem tudtok leülni és felnőttek módjára értelmesen beszélgetni, akkor a fene megette az egészet.
2022. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy melletted és akkor mi van? Meg kit érdekel? Elutasítod a békülést nem? Akkor meg mit érdekel téged hogy elmegy melletted? 😂 az előzményt is olvasva biztos 14 évesek vagytok talán még azok akik ilyesmiken megsértődnek mint te 🤣
2022. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 8-asnak tényleg igaza van, ha játszod az agyad, hogy nem akarsz vele békülni, akkor miért pitizzen? Azt akartad, hogy békén hagyjon, megtörtént. Ha meg zavar, hogy elment melletted, akkor mégsem akarod lepattintani, csak játszadozol vele. Ebben az esetben bőven megérdemled, hogy le**arjon.
2022. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ha ő beszél ki a hátam mögött engem, ami természetes, hogy rosszul esik, szerintem nem én jatszadozom itt.
2022. júl. 7. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!