Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokáig vártam a gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig vártam a gyűrűt, lemondtam róla, most meg akar kérni, de már nem akarom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyunk együtt párommal, együtt élünk, beszélgetünk a jövőről.

Sokáig szerettem volna eljegyzést, házasságot, gyereket, hogy összekössük az életünk.

Vártam és csak vártam. A harmadik évben kezdtem el utalásokat tenni, a negyedikben igazán vártam a nagy kérdést, majd az ötödik évforduló után lemondtam róla. Lehet mindenféle papír és elkötelezettség nélkül is boldogan élni együtt, meg amúgy is minek gyerek ebbe a bizonytalan világba?

Hogy csak magamat bizonygatom ezekkel a gondolatokkal vagy ha megkért volna akkor is így gondolnám már nem tudhatom.

Viszont az utóbbi időben furcsán viselkedik, mondta hogy spórol, még poénból meg is kérdeztem hogy tán gyűrűre gyűjtesz? És olyan furcsa volt a reakciója. Tagadta, de mintha ráhibáztam volna.

Baj ha már nem szeretnék hozzá menni?

Baj ha már úgy érzem hogy legyünk együtt ameddig jól elvagyunk, de ha biztosan összetartoznánk akkor nem tartott volna eddig a dolog?

Baj hogy már bizonytalannak érzem magam a jövőnkkel kapcsolatban?

Szeretem, de már nem akarok többet annál ami van.

26/L, 36/F



2022. júl. 9. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Az lenne fontos infó még, hogy mióta éltek együtt. Már csak magamból kiindulva kérdem, mert nálam onnan ketyeg/ett az a bizonyos óra.

Addig csak járogattok/jópofiztok.

2022. júl. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sürgősen keress új pasit, aki igazán szeret.
2022. júl. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Én meg tudom érteni. Ez nem hiszti. A fiú egyszetűen hitelét vesztette. Olyan ez, mintha oda lenne a bizalom. Vártál valamire. Tudattad vele, kérted, és ennek ellenére, hogy neki is rendben lett volna, túl sokáig húzta az időt.

Én úgy gondolom, ha meg is kér, mondj nemet. De még jobb lenne, ha az után, vagy még előtte szakítanál vepe. Lásd be, hogy a te érzelmeid már nem olyan erősek iránta.

2022. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Évekig próbáltam meggyőzni a barátomat, hogy éljen velem, hisz itt a ház, maximum a rezsibe kell beszállnia, de ő inkább hisztizik hogy mennyi megy el albérletre főleg hogy az euró így felment (euróban fizeti az albérletet).

Mostmár ha akarna se engedném ide, meguntam és nem fogok a végtelenségig könyörögni neki, ha ennyit ér az egész.

2022. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem gond. Viszont ha a lánykérésre nemet mondasz, meghal a kapcsolat kb abban a pillanatban. Igazából az egész kapcsolatod olyan semmilyen. Nem haladtok sehova és nem is akartok, nektek ez így pont jó, max 1 évetek van még együtt.
2022. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

De így minek vagy vele egyáltalán? A kérdés alapján már elmúltak az érzelmeid, csak elvagy mellette, mert nincs jobb.

A későbbiekben mástól szeretnél esküvőt és gyereket? Mert ha erre igen a válasz, akkor ezzel a férfival szakitanod kéne. 26 éves nő vagy, nem kislány már. Nincs végtelen időd. Még egy kicsit elvagy ebben a langyos fosban, aztán 30 körül fogod magad azon kapni, hogy kezdhetsz mindent elölről, ráadásul jóval szűkebb terepen, hiszen sok korodbeli férfinek már addigra családja lesz.

Ha egyáltalán nem vágysz már ilyesmire, akkor végül is mindegy. Csak ebben az a furcsa, hogy ha egy nő gyereket akar, akkor az a vágy nem múlik el csak úgy. Így három lehetőség van. Vagy soha nem akartál igazán. Vagy akarsz, és továbbra is tőle, ez pedig csak bosszú-durci. Vagy akarsz, de nem tőle. Ez esetben megint életbe lép a minket vagy vele kérdés.

2022. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem is értem a kérdést. Mi az, hogy utalgattál meg próbáltad megbeszélni?

Annyira ezek szerint mégsem ismered ha 6 év alatt nem sikerült vele komolyan leülnöd és megkérdezned mikor szeretne házasodni, és elmondanod, hogy te már szeretnél. Ebben mi a zaklatás?

5 éve vagyunk együtt a párommal, és már mi is leültünk és megbeszéltük ezt. Ez nem olyan nehéz, sőt ezeket meg is kell beszélni. Igen azt is, hogy te meglepetés lánykérést szeretnél. Ez is fontos.

A leírtakból te évek óta erre vártál, utalgattál rá, a párod pedig nem lépett, de lehet nem is tudta, hogy te erre vágysz. Vagy simán ő még nem akarta. De ezeket mind meg kell beszélni.

2022. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg se akar kérni, de neked még mindig jól esne, ezért látod bele a helyzetbe. Ha meg is kér, csak azért lenne, mert megalkudott az életével. Ha erre vágyott volna, sokkal hamarabb megkér. Nem húszévesek vagytok már.
2022. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal nagyobb kérdés, amit egy fél mondattal letudtál. Minek ebbe a világba gyerek? Ha eddig az is a közös terveitek közt szerepelt, most meg te már a házasság mellett azt se akarsz, ő meg igen, akkor kevés lesz, hogy az esküvőre nemet mondasz. A kapcsolatnak sincs értelme, le kell zárni.
2022. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!