Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nekem szerelemre rajongásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem szerelemre rajongásra van szükségem, mindenkit dobjak ha már ezt nem képes nyújtani?

Figyelt kérdés

Szóval legyek fél éves/éves kapcsolatokban?

Szinte rühellem amikor a másik már nem azt nyújtja, amihez "hozzászoktatott".

Amikor már nem olyanok mint az elején, hanem néha udvariatlanok vagy kötözködők is, arra gondoltam én már nem küzdök inkabb a kapcsolatért ettől a fordulóponttól kezdve.

Én mindig tettem, mindig próbáltam visszahozni mindent, soha nem volt értelme.


Azaz az lenne a stratégiám hogy összejövök vkivel megélem amennyi kapacitás van benne, aztán szevasz.

Es mindegyikkel ezt csinálnám.



2022. júl. 11. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta vagy sajnos. Inkább olyat keress aki nem teszi az agyát, hanem magát adja.
2022. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Nem teszik az agyukat.

Amikor szerelmes valaki akkor imádja a masikat. Az nem álca. Fellángolás, love bombing, ilyesmik.

Aztán ez bennük kopik ugyan, de nekem még igényem van rá..

2022. júl. 11. 16:25
 3/52 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked csak erre van igényed, akkor hajrá! Véletlenül se keresd a probléma forrását, vagy változtass magadon, inkább játssz mások érzéseivel.

De lécci, gyereked sose legyen! Még a végén képes vagy 3 évesen eldobni, mert már nem cuki baba, és szülöd a következőt.

2022. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Nos...

Az szinte borítékolható, hogy egy kapcsolat valamilyen szinten idővel változni fog. De nem csak az egyik fél részéről ám! Le merném fogadni, hogy az elején te is sokkal szebben, és elnézőbben látod a dolgokat.

A másik dolog: ahol már rendszeres kötözködések vannak, ott valami nincs, és sosem volt rendben. Hogy melyik fél miatt, az persze más kérdés.

Talán mondjuk az egyik probléma az lehet, hogy te - a leírás alapján - soha nem is voltál szerelmes.

2022. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy téves fogalmaid vannak dolgokról. A love bombing és a rajongás az egészséges kapcsolatokban és a szerelemben nincs benne, mert a tarsad veled egyen rangú, nem tudod istenként bálványozni, mert tudod, hogy vannak hibái.

Amire te vágysz, arra valóban maradnak a néhány hónapos kapcsolatok. Aztán döntsd el, hogy neked ez mennyire éri meg hosszútávon.


24N

2022. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

"Én mindig tettem, mindig próbáltam visszahozni mindent, soha nem volt értelme."


Nem fogok semmiféle probléma gyökeret keresni az biztos. Hanem ugy angolosan kihajítom őket.


Ez nem eri meg hosszu távon amikor hanyatlik az egyik, en meg egyedül küzdök értünk. Ezt én már befejeztem.

2022. júl. 11. 16:40
 7/52 anonim ***** válasza:
79%

A love bombing az nem más, mint manipuláció.

A fellángolás meg még messze nem szerelem.

Neked tényleg ennyi eszed van, kérdező?

2022. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

5# amikor 2 ember érez love bombingot egymás iránt, az hol nem egyenrangu?

De aztán amikor már csak én érzem azt, az nekem már nem tetszik.

2022. júl. 11. 16:45
 9/52 anonim ***** válasza:
77%
😂😂😂😂😂
2022. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

7#

Nekem nem múlik el félv/1 év múlva. Csak a masikban.

Ezért is dobnám őket.

Szóval ugy tervezem mindenkire max 1 évet számolnék.

2022. júl. 11. 16:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!