Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A barátom mesélte, hogy a kollégája milyen balga pasi, nem csoda, hogy szingli, mert szólt neki, mikor elment mellettük egy jó csaj az utcán, hogy “nézd meg milyen jó teleszkópjai vannak”, de az oda se nezett, mondta, hogy nem csoda, hogy szingli a másik...

Mondtam , jó, hogy te észrevetted, azt mondta, hogy úgyis hozzám jön haza, mert azokat bámulhatja ( szinte kimondta, hogy azok nem mennek el vele) , de, úgy jön le, hogy a nőkön múlik....


2022. júl. 14. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Kolléga tudja, hogy vagyok én neki, gaz, halistennek nem találkoztunk soha, így nem olyan ciki
2022. júl. 14. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy megnéz más nőket, hanem hogy téged traktál ezzel.

Szerintem provokál, hogy ha felhördülsz, akkor leolthasson, hogy jaj hát mit kell érzékenykedni meg minden férfi ilyen meg én akkor is hozzád jövök haz.

Tiszteletlen.

2022. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi alapján nem mondanék véleményt, de így elsőre nem szimpi a palid, sorry.


Rohadtul nem bírom amikor férfiak autókhoz, virágnyelven ehhez-ahhoz hasonlítgatják a random nőket.

Miért nem lehet csak azt mondani, hogy jó az alakja?


De ez lehet csak az én ízlésem.

2022. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Vannak nőleső pasik, es nem nőleső pasik. Ennyit gondolok az egészről.

Es alfákat is ismerek, akik nem lesik a nőket, nem fogalmazgatnak meg magukban roluk(s.ggukrol.mellükről se)véleményeket, hanem csupán beszelgetnek ezzel azzal, es már fel is van szedve.


Sőt nem csak alfák de nagyon sok pasi van aki nem szemez flörtöl, hanem teljesen mashogy nőzik és állandoan csinicicákkal vannak.

2022. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó barátod van...

Itt nyilván nem arról beszélek, hogy megnéz más nőket. Hanem a stílusáról.

2022. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!