Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tiltott le mindenhonnan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Van/volt egy fiú, aki tetszett nekem és éreztem azt hogy ő is kedvel engem, kis idő múltán, elmondtam neki, hogy mit érzek, erre ő semmit sem válaszolt. Elkezdett kerülni, néha-néha beszélgettünk már csak (azelőtt naponta beszéltünk nagyon sokat) aztán pár hónap múlva külön váltak útjaink (szét szedték az osztályt, és ő az egyikbe, én a másikba kerültem)

Hallottam egy közös ismerősünktől hogy neki lett barátnője, megnéztem fb-n és instán a fiókját, de mindenhonnan vagy ki követett vagy ki igazolt.

Egy csomószor találkoztam vele már, és csak figyelget engem, persze ezt egy éppen arra néző ismerősömtől tudom, mert én nem figyeltem. Elhaladtam mellette és csak néz, ameddig el nem megy mellettem.

Ilyenkor mivan? Azt tudom hogy nem tetszem neki, de akkor miért viselkedik ilyen furán?



2022. júl. 14. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ahogy itt mondjàk:"lőtèri kutyába se nèz"


Eleve többet gondoltál az egészbe

2022. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem érzed hogy nem igazán stimmel a kérdésed. Először is nyári szünet van, tehát biztosan nem figyelget. Utoljára legalább 1 hónapja történhetett ilyen, amiről te nem is tudsz, hanem az ismerősöd mondja. Aki láthatja rosszul, kamuzhat, kavarhatja a szrt és hasonlók.


Hogy találkoznál vele "csomószor", amikor külön osztályban vagytok és szünet van? Max. az ebédlőben vagy a folyosón, de nincs iskola. Sulin kívül biztosan nincs veled egy térben, semmi oka nem lenne rá.


Tehát ha te megtudtad hogy lett barátnője a nyár folyamán, teljesen lényegtelen a suli alatt mit csinált. Eltávolodtatok, talált más lányt és letörölt/letiltott, hogy ne írkálj neki, ne tudjatok kapcsolatot fenntartani.


Szólj az ismerősödnek, hogy ő se nézegesse a gyereket és ne adjon róla infókat, mert nem érdekel. Már ha nem kamu az egész, amit csak kitaláltál.

2022. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi rá, hogy szenvedsz-e, szemeznél-e vele. Ne tedd eztán se!
2022. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kontrolmmanias bnője van valszeg.
2022. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled, az ismerőseid kavarják a szart, mert tudják, hogy tetszik.

Amúgy ez a felnőtt kategória, eltévedtél.

2022. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja a továbbiakban tartani veled a kapcsolatot.
2022. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki.


Add fel és hagyd.

2022. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leszar téged. Fáj ezt olvasni tudom, mert hasonlóban vagyok, csak az én sztorim jóval bonyolultabb. Én már felnőtt vagyok, mi egy pár voltunk, aztán hirtelen minden elromlott, nekem ugrott szóban, és azóta nem keres. Nekem ő a tökéletes, a világ közepe, de egy éve szarba se néz, és nem hajlandó békülni, pedig féléve is megkerestem, hogy beszéljünk. Pedig tudja, hogy hogy érzek iránta.

Szerintem az ilyen ember még ilyenkor büszke is magára, hogy jól bele tudott rúgni abba, aki annyira nagyon szereti őt.

Szedd össze magad, és állj fel, lesz majd másik. Neked még lehet. Magamban én már nem bízok. Kétlem, hogy nekem valaha is akad akár fele ilyen jó is, mint Ő volt.

2022. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!