Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a párom pedagógus és ugye nyári szünet van. Hát unatkozik a drága, mert értelmesen elfoglalni magát képtelen. Elvárja, hogy 0-24-ben őt szórakoztassam. Van én nekem dolgom, nem vagyok az ő animátora.

Persze én vagyok a rossz, mert elhanyagolom, nem törődöm vele szerinte. De irigylem a pedagógusokat, hogy egész nyáron semmit nem csinálnak.

Meg én velem nem történik sok minden napközben, de elvárja, hogy hívjam, egyfolytában cseverésszünk.

Én egy dolgos, céltudatos ember vagyok, hosszútávú célokkal. Ő másmilyen. Csak a mának él. Ha van egy kis pénze, azt rögtön elpacsálja. Tudom, hogy nincsenek agyonfizetve, de azért nem a rendszer a hibás, mert neki kifolyik a kezéből a pénz. Ha havi 2 millát keresne, azt is elszórná.

Mondtam neki az összeköltözést is, egyenlőre csak albérletbe, de ő csak akkor hajlandó elköltözni a szüleitől, ha sajátba megyünk. Jelenleg én is bérelt lakásban élek, de az elég kicsi.

Már azt is megkaptam az arcomba, hogy neki nem vagyok jó, mert hozzá egy jobb módúbb pasi illene, sőt egyenesen járna neki. De azok le se sz*rják az ilyen kis anyagias lotyókat.

Jó döntést hoznék, ha meneszteném ezt a csajt, egy jó nagy seggberúgással?



2022. júl. 16. 05:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
24%
Szakíts vele. Önző mint a fene. Találja fel magát, legyen önálló. Hogy lehet pedagógus valaki, aki nem felnőtt? Persze hogy szórja össze vissza a pénzt ha otthon él, gondolom nem kell adnia egy forintot sem, és vígan elvan hogy herdálja a pénzt és a mának él. Ha már felnőtt és van egy párja akinek az a kívánsága hogy költözzön vele össze és nem akar mert vár a nagy fogásra, akkor várja. Kívánj neki sok szerencsét hozzá és hagyd ott. Én már abban a pillanatban kitettem volna ahogy kijelenti hogy nem vagyok neki elég jó.
2022. júl. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
24%
Sok gazdag pasinak pedagogus a parja. En ugyintezo vagyok, sok kolleganom ferje gazdag vallalkozo vagy vezeto.
2022. júl. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%
🤣🤣🤣
2022. júl. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
84%
Várjà má....hogy is írják itt... cool story bro'.
2022. júl. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 tgt ***** válasza:
85%
Szerintem jobban járna a párod, ha elhagynád. Biztos találna jobbat nálad. Olyan férfit, aki tudná szeretni.
2022. júl. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szakíts, mert nem szereted. A jelek szerint ő sem téged.
2022. júl. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd a fenébe, menjen keressen egy jómódu faszit aki eltartja, utána lecseréli aztán 30-35-40 évesen nem lesz semmije csak multja. Nagyon sok ilyen nőt ismerek, most 40-45körül meg sírnak,hogy jajj nem kellenek a pasiknak...
2022. júl. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
90%
Minek köszönhető, hogy ilyen történetet találtál ki? Mi a célod?
2022. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
58%

#7 A volt tanarnőm is lecserélte a férje egy fiatalabb modellre. Szó szerint. ;) A tanárnő is modellkedett fiatalon, a fél gimi szerelmes volt bele. El tudom képzelni, milyen nagyokat bőghet a szép piros autójában, miközben megy a balatoni nyaralóba az új pasijával. Biztos, hogy nem 25 ezer gyerektartást kap. A volt férje adott neki egy kertes házat, és mindent megkapnak a gyerekeik. Érettségire lakást, például.

Majd sajnálom, ha ráérek.

2022. júl. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

Nos, akkor ha a napi pedagógusgyűlölő fröcsögésed megvolt...

Én azt mondom, ha már valaki libának nevezi a barátnőjét, akkor igen, "vágja ki". Már csak azért is, mert ő ennél sokkal többet érdemel. Bár nem is értem, miért van értelmes ember létére egy ilyen alpári suttyóval?

A másik dolog: irigykedés helyett ott a lehetőség pedagógusnak menni. Úgyis hiány van. Aztán majd ha pár évet lehúztál a szakmában, kérlek, számolj be arról a behaluzott 3 hónapos teljes szabadságról!

2022. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!