Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a párom pedagógus és ugye nyári szünet van. Hát unatkozik a drága, mert értelmesen elfoglalni magát képtelen. Elvárja, hogy 0-24-ben őt szórakoztassam. Van én nekem dolgom, nem vagyok az ő animátora.

Persze én vagyok a rossz, mert elhanyagolom, nem törődöm vele szerinte. De irigylem a pedagógusokat, hogy egész nyáron semmit nem csinálnak.

Meg én velem nem történik sok minden napközben, de elvárja, hogy hívjam, egyfolytában cseverésszünk.

Én egy dolgos, céltudatos ember vagyok, hosszútávú célokkal. Ő másmilyen. Csak a mának él. Ha van egy kis pénze, azt rögtön elpacsálja. Tudom, hogy nincsenek agyonfizetve, de azért nem a rendszer a hibás, mert neki kifolyik a kezéből a pénz. Ha havi 2 millát keresne, azt is elszórná.

Mondtam neki az összeköltözést is, egyenlőre csak albérletbe, de ő csak akkor hajlandó elköltözni a szüleitől, ha sajátba megyünk. Jelenleg én is bérelt lakásban élek, de az elég kicsi.

Már azt is megkaptam az arcomba, hogy neki nem vagyok jó, mert hozzá egy jobb módúbb pasi illene, sőt egyenesen járna neki. De azok le se sz*rják az ilyen kis anyagias lotyókat.

Jó döntést hoznék, ha meneszteném ezt a csajt, egy jó nagy seggberúgással?



2022. júl. 16. 05:12
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

#30


Ez igaz. De minek átnevelni?

Egyszer ilyen, egyszer meg tök normális. Nem értem ezt a hangulatváltozásait.

2022. júl. 16. 13:32
 32/49 A kérdező kommentje:
Jajh megjöttek a gyk önkéntes ÁVH-sai és megvádoltak vele, hogy én is biztos troll vagyok. Hát döntse el a gyk bírósága, vagyis az admin, hogy troll vagyok-e! Induljon a koncepciós per itt a gyk-n! XD
2022. júl. 16. 13:35
 33/49 anonim ***** válasza:
78%

#30


A kérdezőnek sincs pénze, a lakást nyilván hitelből vennék és közösen fizetnék.

Miből venne a kérdező házat és főleg "adna"?



"Nekem is volt ilyen nőm,"


Azóta nyilván kidobott :D

2022. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vágjál fát, hamarosan úgyis sok probléma lesz a fűtéssel.
2022. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
79%

#28! Épp úton voltam a tanítványaimhoz, aztán odaértem, így sajnos nem tudtam írni. De most megyek a következőhöz és első dolgom volt feljönni, hozzád 😁Látom, minden rendben, továbbra is itt vergődsz, meg is nyugodtam. Nem szegény barátnődet kéne szórakoztatnod? Persze, hogy unatkozik szegény, ha folyton gyakorin lógsz😉

Fogalmam sincs, hova vettek volna fel, csak pedagógusnak jelentkeztem, mivel az érdekel.

#26

2022. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

#35


Jaja én meg épp úton vagyok a Bahamákra a yachtomon, csak még beugrottam kommentelni. XD


Pedagógiai szakra azért szoktak menni, mert kevés a pontszám és máshova nem vennék fel a jelentkezőket.

A babám is megmondta, műszaki egyetem, közgazdasági jobban érdekelte volna, de a matekhoz meg full hülye, így oda esélye se lett volna bekerülni. Így egyszerűbb volt a bölcsészettudományi kar, magyar nyelvészet és irodalom szakán diplomázni, így lehetett magyar tanár.


Továbbra se hiszem, hogy pedagógus vagy. Ha te tanár vagy akkor én meg pap vagyok!

2022. júl. 16. 15:47
 37/49 anonim ***** válasza:
28%
Dobd ki a nőt, csak jobbat találsz ettől...
2022. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
73%

Szarba se nézed, minek vagy vele?

Aki így beszél az állítólagos párjáról, annak kár kapcsolat...


Vagy kamu a kérdés....

2022. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
81%
még egy kicsit bővitsd a sztorit és publikáld. mesekönyvnek jó lesz 😃
2022. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
72%
Szivi vágjál fát, hamarosan sok kell belőle. Készülni kell a télre. A pedagógusok ócsárlása nem fűti be a házat. Remélem nem írtam újat.
2022. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!