Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a párom pedagógus és ugye nyári szünet van. Hát unatkozik a drága, mert értelmesen elfoglalni magát képtelen. Elvárja, hogy 0-24-ben őt szórakoztassam. Van én nekem dolgom, nem vagyok az ő animátora.

Persze én vagyok a rossz, mert elhanyagolom, nem törődöm vele szerinte. De irigylem a pedagógusokat, hogy egész nyáron semmit nem csinálnak.

Meg én velem nem történik sok minden napközben, de elvárja, hogy hívjam, egyfolytában cseverésszünk.

Én egy dolgos, céltudatos ember vagyok, hosszútávú célokkal. Ő másmilyen. Csak a mának él. Ha van egy kis pénze, azt rögtön elpacsálja. Tudom, hogy nincsenek agyonfizetve, de azért nem a rendszer a hibás, mert neki kifolyik a kezéből a pénz. Ha havi 2 millát keresne, azt is elszórná.

Mondtam neki az összeköltözést is, egyenlőre csak albérletbe, de ő csak akkor hajlandó elköltözni a szüleitől, ha sajátba megyünk. Jelenleg én is bérelt lakásban élek, de az elég kicsi.

Már azt is megkaptam az arcomba, hogy neki nem vagyok jó, mert hozzá egy jobb módúbb pasi illene, sőt egyenesen járna neki. De azok le se sz*rják az ilyen kis anyagias lotyókat.

Jó döntést hoznék, ha meneszteném ezt a csajt, egy jó nagy seggberúgással?



2022. júl. 16. 05:12
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
67%

#36! Értem, tehát szerinted pedagógusnak lenni álom munka, bárkit felvesznek, te mégse vagy az. Valami hiba van a képletben.🤔Vagy mégse annyira álom munka, vagy téged még oda SE vettek fel.

Amúgy szerinted mennyire érdekel, hogy elhiszed-e, hogy az vagyok?😂Ha elhiszed, olcsóbb lesz a kenyér, vagy mi? Mi érdekem lenne téged győzködni? Pont tök mindegy, hogy mit hiszel.

#35

2022. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg meg kell becsülni azt, aki a mai világban elmegy tanárnak. Mi lenne, ha mind elmennének a versenyszférába?


Én ugyan nem vagyok tanár, de abszolút nem irigylendő az a nyári 1 hónap. Összességében kevesebb a szabadságuk, mint másoknak és a munka idő sem áll meg ott, hogy kicsengettek az utolsó óráról.

2022. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

#42


Én se irigylem tőle, nem arról van szó. Hanem hogy nem képes magát elfoglalni és elvárja, hogy én szórakoztassam.


Meg évközben is. Az a baja, hogy miért nem hívom fel minden nap és csevegünk egy órát jelentéktelen dolgokról. De ennek mi értelme, hogy felhívom és elmondom hogy ma sem történt velem semmi említésre méltó? Ha vele történik, hívjon ő és mesélje el. De azt már nem.

2022. júl. 16. 18:32
 44/49 A kérdező kommentje:

Jaj itt a gyakorin már mindenki pedagógus. (Na meg persze orvos meg ügyvéd)


Aztán kedves 44-es. A 8 általánost kijártad egyáltalán, vagy még csak 12 múltál? XD

2022. júl. 16. 21:35
 45/49 anonim ***** válasza:
67%
Ne etessuk ezt a trollt. #44
2022. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
71%

#45! Vicces vagy. Lenézed a pedagógusokat, mert ugye minden hülye az, közben meg hihetetlennek tartod, hogy valaki pedagógus lehet, aki ide ír, mintha valami hatalmas tett lenne. Ügyvédhez, meg orvoshoz hasonlítod😂

Azt leszögezhetjük, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2022. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
14%
45: igen megtisztelő,hogy egy lapon említed a pedagógust az ügyvéddel és orvossal. Thank you. Te langesz.
2022. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

#47


Te biztos a legélesebb kés vagy a fiókban. De látom, a szövegértés a legélesebb késnek vagyis az állítólagos pedagógusnak nem nagyon megy.


Írtam én ilyet, hogy lenézem a pedagógusokat?

Nem hasonlítom orvoshoz, ügyvédhez, de ha megnézed itt a gyk-n pl. az egészség kategóriát, ott sok orvos. Ha megnézed a jogi kategóriát, ott meg többen ügyvédnek vallják magukat. Na meg persze mindenki politikai szakértő és gazdasági elemző.

Itt mindenki ért "mindenhő" is. (Csak aztán közben senki semmihez)

2022. júl. 16. 21:56
 49/49 anonim ***** válasza:
31%
#49! Persze, hogy írtál, olvasd el a #36-os kommentedet. De nem fogok én veled vitatkozni, mondtam már, nekem tök mindegy, hogy mit hiszel. Fogadd el a tényt, hogy a gyikre bárki írhat, nem csak az, akinek 6 általánosa van, mint neked😉
2022. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!