Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivágjam ezt a libát?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a párom pedagógus és ugye nyári szünet van. Hát unatkozik a drága, mert értelmesen elfoglalni magát képtelen. Elvárja, hogy 0-24-ben őt szórakoztassam. Van én nekem dolgom, nem vagyok az ő animátora.

Persze én vagyok a rossz, mert elhanyagolom, nem törődöm vele szerinte. De irigylem a pedagógusokat, hogy egész nyáron semmit nem csinálnak.

Meg én velem nem történik sok minden napközben, de elvárja, hogy hívjam, egyfolytában cseverésszünk.

Én egy dolgos, céltudatos ember vagyok, hosszútávú célokkal. Ő másmilyen. Csak a mának él. Ha van egy kis pénze, azt rögtön elpacsálja. Tudom, hogy nincsenek agyonfizetve, de azért nem a rendszer a hibás, mert neki kifolyik a kezéből a pénz. Ha havi 2 millát keresne, azt is elszórná.

Mondtam neki az összeköltözést is, egyenlőre csak albérletbe, de ő csak akkor hajlandó elköltözni a szüleitől, ha sajátba megyünk. Jelenleg én is bérelt lakásban élek, de az elég kicsi.

Már azt is megkaptam az arcomba, hogy neki nem vagyok jó, mert hozzá egy jobb módúbb pasi illene, sőt egyenesen járna neki. De azok le se sz*rják az ilyen kis anyagias lotyókat.

Jó döntést hoznék, ha meneszteném ezt a csajt, egy jó nagy seggberúgással?



2022. júl. 16. 05:12
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
87%

Igen, szakíts vele, csak jobban járna.

Nem azt mondom, hogy megfelelő a hozzáállása, de tiéd is veri a biztosítékot, ahogy beszélsz róla

2022. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

#20


Hol látsz 30%-ot? Mit szívtál te?

Tényleg? Tanítani mész? Aztán kit tanítasz? Szűz fiúkat? XD

2022. júl. 16. 11:13
 23/49 anonim ***** válasza:
2%
Ha jó a phuntzee-ja és kellemes vele a szex, akkor ne dobd ki, csak ne hallgass a pitschogására. Vagy megszokik, vagy megszökik.
2022. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
23%
#22! Igen, ma 2 szűzlányt, meg egy szűz fiút😁
2022. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

#24


Akkor te vagy az a csaj a rosszlányokról. Sejtettem én!

2022. júl. 16. 11:26
 26/49 anonim ***** válasza:
84%

#24! Bizony. Az teljesen elképzelhetetlen, hogy a tanítványaim 8-10 évesen még szüzek😂

Téged se az eszedért szeretnek. Mondjuk már értem, miért irigyled ennyire a pedagógusokat. 3 általánossal nehéz lett volna bekerülnöd az egyetemre. 😉

2022. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
78%
Az egész poszt olyan, mintha valami általad utált és semmibe sem nézett ismerősödről írtad volna :D Szted elhiszi valaki, hogy tényleg együtt vagytok? :D
2022. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

#26


Látom nagyon tanítasz a nyári szünetben, ha ennyire ráérsz közben gyakorizni.


Aztán miért azt a pályát választottad? Nem vettek fel máshova? XD

2022. júl. 16. 12:03
 29/49 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező legalább 16 éves.
2022. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
35%

"ő csak akkor hajlandó elköltözni a szüleitől, ha sajátba megyünk."


-Semmi gond! Tanító néni? Mennyi a részed? 10-20 millió? Van ennyid? Nincs pénz, nincs üzlet!


" Már azt is megkaptam az arcomba, hogy neki nem vagyok jó, mert hozzá egy jobb módúbb pasi illene, sőt egyenesen járna neki."


- Azonnal ki kell dobni! Adnál neki házat meg mindent, amit kihisztizik magának, de soha nem lesz vele megelégedve. Ezek ilyenek, minden kell nekik, de semmivel nem lesz megelégedve. Egy idő után teljesen tönkre tesz idegileg. A királyságod felét elviszi. Utána jót nevet rajta.


Nekem is volt ilyen nőm, hasonló szövegeket mondott ő is. Amit apja - anyja nem tanított meg neki a 30 év alatt én azt 2 perc alatt átneveltem.

2022. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!