Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők!Adnatok idők egy pasinak,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Adnatok idők egy pasinak,akinek évek kellettek eddig,hogy megszeresse a többi barátnőjét,kb másfél, 2-3-4 év és eleinte csak orálisan kellene kielégíteni a pasit,majd analisan? Én adtam,változott,de közben ramentem, és már ő azt mondta,

Figyelt kérdés
hogy nem bírja elviselni. Úgy értem, hogy nem akartam,hogy elveszítsem,ezért O diktálta a tempót mindenben. Sokat voltam magányos. Mi a véleményetek?
2022. júl. 16. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fhú...

Férfiként mondom, hogy ez gáz.

Adj neki éveket, de azért elvárja, hogy leszopd... oké.

2022. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(
2022. júl. 16. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És annak a pasinak sem aki normálisan nem tud írni és fogalmazni.
2022. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy ezt már kiírtad ezerszer, szóval vagy egy nagyon tehetségtelen troll vagy, vagy tényleg nő, de ebben az esetben szerintem ne hagyd abba, maradj kutya a helyzetben, mert láthatóan erre van igényed. Jó kislány!
2022. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoba se állnék ilyen önző fasszl.

N 30

2022. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.


🤣🤣🤣

2022. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem vagy normális. Nem adnék, mert én meg normális vagyok 😉

Amúgy tényleg kiírtad már párszor. Mit vársz a válaszoktól?

2022. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy hétfőn kezd a pszichológusnál, és derítsd ki, mi lehet az oka, hogy te tudatosan belemész egy ennyire megalázó helyzetbe. Mit jelent, hogy "szeret"? Azt ő érzi, ebből te valójában nem érzel semmit! Amit érzel, az a másik viselkedése. A tettei. Ahogy beszél veled. Ezekből "érzed", hogy szeretve vagy. De ettől még pont ugyanúgy fájni fog, mikor se99be rak. 🤦‍♀️ És attól, hogy nem őrülten szerelmes, ilyen alap dolgokat, hogy tisztelet, figyelmesség, kedvesség, még meg tud adni. Erre sose volt igényed?

Nálad mar a kezdet kezdetén gond volt fejben, és nem is kicsi, ha ebbe belementél.

A pasid meg sose volt szerelmes, csak szomorú, mikor elvesztette a játékát.

2022. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 1-4 évig, amíg a nő arra vár, hogy a pasi "szerelmes" legyen, nincs egy normális aktus sem, cserébe a pasit azért orálisan és análisan is ki kell elégíteni, jól értem? Mert ha igen, akkor nekem naaaaaaaagyon erős a gyanúm, hogy az a pasi nem a nőket szereti. Ha félreértem, akkor meg csak egy önző pöts, aki kihasználja a naiv lánykákat, és elvárja, hogy ő körbe legyen ugrálva, de cserébe semmit, de semmit nem ad.

Nagyjából akkor dobbantanék mellőle, amikor kiderül ez az egész, nemhogy évekig várjak arra, hogy őméltósága belém szeressen. Még jó, hogy nem én pitizek érte, nehogy már, millió jó parti van, aki amellett, hogy képes rendesen megdugni is, még hamar szerelembe is esik.

2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő nem adna sem időt, sem esélyt. Amúgy ja, lehet, hogy meleg, csak nem akarja felvállalni.
2022. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!