Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek együtt olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt olyan férfival, aki viszonylag jól keres, de az anyagi kérdésekből teljesen kihagy bennetek?

Figyelt kérdés

A viszonylag jól keres alatt azt értem, hogy az átlagbér 5-6x amiből havonta gazdálkodik.

Az anyagi kérdéseknél pedig arra gondolok, hogy vesz egy nyaralót a megkérdezésetek nélkül, vagy feltúrják a kertet és újra parkosíttatja, bútorokat lecserél.

Emellett nektek megveszi, amire szükségetek van.



2022. júl. 16. 13:22
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
31 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindent megvesz, miért ne? A BMW, az BMW.
2022. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez a körülményektől függ. Ha közös kasszán lennénk/házasok, akkor nyilván zavarna, sőt. Ha külön kasszán vagyunk és pl. az ő házában élünk, akkor elvileg azt csinál ott, amit akar, gyakorlatilag viszont nem kéne olyan pár, aki titkolózik, bármilyen témáról is legyen szó.
2022. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igazából nem titkolózós, jobban inkább hangulat ember. Kitalál valamit és azonnal belevág.
2022. júl. 16. 13:28
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak együtt élnénk és külön kasszán lennénk akkor Ok.

De házasság esetén már nem, mert ott ugye közös felelősségvállalás van, és nem szeretném ha a hátam mögött pl. hitelt venne fel, amit lehet, hogy egy előre nem látható ok (tartós betegség) miatt nem tud visszafizetni.

De nem értem miért nem lehet elmondani a terveit?

Ha van rá pénze azt vesz amit akar. Én meghallgatom és tudomásul veszem, mert azt a pénzt nem én kerestem meg, hanem ő. De az őszinteséget mindig nagyra értékeltem.

2022. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem a pénzzel van a baj, hanem hogy bútorokat vesz a megkérdezésem nélkül. Nekem ez nem kapcsolatnak tűnik, hanem együttélésnek szexszel, minimális anyagi tamogatássla.

Nekem ez biztos nem lenne jó így.

2022. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt. Apám volt ilyen, hogy a család vagyonát is magáénak tekintette és mindenkit leszarva intézkedett meg költött/herdált arra, amire ő gondolta. Borzasztóan triggerelne egy ilyen "társ". Minden nap kiszámíthatatlan, vagy ha egy ideig nyugalom van sose tudod mikor jön rá a dili és veri el a lóvét. OK, hogy most sokat keres, de bánni is tudni kell vele.
2022. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
#3 na ilyennel meg főleg nem lennék…nem szeretem a csapongást és a hangulatembereket, az még a titkolózásnál is rosszabb🤣
2022. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
Itt a válasz természetesen az lesz a többségtől, hogy nem. A gyakorlatban ennél kevesebbért még a verést is elviseli a többség.
2022. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

8.


Pontosan!


De tényleg, mit számít, hogy bevon-e a pénzügyekbe, ha ami nekem kell, az megvan?

2022. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy nőként mondom, h a legtöbb nő simán kezdene vele. Nem kell állszentnek lenni.

N 30

2022. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!