Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben bízhatsz?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A páromban, a szüleimben, a testvéreimben, a nagyszüleimben, a nagybátyámban és több barátomban is határtalanul megbízok, legyen szó bármiről. (Bár ha jobban kifejtenéd, hogy mire gondolsz, talán bővebben is lehetne válaszolni.)
2022. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Csak a családban vagy rokonokban. Meg a barátokban de nem mindig lehet.
2022. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékig a családomban, de ők is árultak már el, úgyhogy...
2022. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek senkire sem támaszkodni. Elég magamnak való vagyok. Ezt szeretném is megőrizni.


Ha az a kérdés, hogy kiben tudok bízni, vagy kihez fordulhatok baj esetén, azok kb bárkik ismeretlenektől a partneremig. Nem konstansak ezek sem. A barátaimmal, egyetemi szaktársaimmal, oktatóimmal, partneremmel és a nagymamámmal vagyok kevésbé zárkózott. Ezenfelül szeretem a spontán találkozásokat. Van olyan laza ismeretségem buszról/innen-onnan, amik nem felszínesek, de a lelkünket kiöntjük időnként egymásnak.

2022. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam.
2022. júl. 16. 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg leírnád, hogy mire? Enélkül úgyse kapod meg a kívánt válaszokat. :D
2022. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Abban, aki szeret kócosan is meg reggel is, aki elutasitja ha nyomul rá a kollegina vagy akárki, aki felvállal minden társaságban, es nem a "háta mögött kell bujkálnom", meg engem.is beavat a társaságba nem némabobként kell mellette ülnöm, aki veszekedés sérelmek esetén nem rohangál valami talonhoz haverhoz anyuhoz sírni, velem tart össze, nem is tart takonokat nem a közösségiken likeb.zi, meg e.banckövető, a legsz.rabb program alatt is velem jól érzi magát (pl utáljuk a rockot de az egyik kocsmában az ment es élve kibirtuk jókedvvel a poklokat is:D), aki megjegyzi és teljesíti az álmaim, munkautan hozzám rohan nem a haverjaihoz, ÉN vagyok neki a szabadidő es nem tőlem kell neki haverokkal szabadidő, haverokhoz visz, nem a cselédje vagyok otthon, aki várja haza az urát hanem aki vele egyutt megy haza, velem beszéli meg elsoként a munkahelyi poenjait azaz velem osztja meg az életét is, meg ilyesmik.
2022. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekek felnott parkapcsolatok a temakör:)
2022. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7

Nekem is ez hiányzik a leginkább.

2022. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Önmagamban.
2022. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!