Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a lentebb kifejtett módon a barátotok egy másik lánnyal aludna?

Figyelt kérdés
A barátom kb. havonta egyszer egy másik lánnyal alszik kettesben, de nem történik semmi, csak barátok (tényleg). Ez már az előtt is volt, hogy én megismertem évekkel ezelőtt, engem ennek ellenére egyre jobban zavar. Mit gondoltok erről?
2022. júl. 17. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Elfogadom, mivel előttem is volt.
Elfogadom, más okból.
Elfogadhatatlan, változasson rajta, mert...
56 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Te jöttél a képbe,el kell ezt fogadnod. Vagy elmarad a barátait és ezért a pasid utálni fog teljesen jogosan.
2022. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
De miért kell egy másik lánnyal havi egyszer kettesben aludni? Szingliként persze nem számít, senkinek se kell elszámolni, de azért ha kapcsolatban vagy akkor más. Ő fordított esetben örülne ennek? Még ha tényleg nem is történik semmi szerintem akkor sem szerencsés ez és csak feszkót szül. Találkozni lehet, de miért kell kettesben aludni??
2022. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ezerből ezer ember azt mondaná, hogy szerinte elfogadhatatlan, hacsak nem nyitott kapcsolatban egyeztek meg.
2022. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Vicc.
2022. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Ha ismerem a csajt is és belelátok eléggé a kapcsolatukba ahhoz, hogy tudjam, nincs közöttük "kémia", akkor nem zavar jobban, mintha egy fiú haverjával csinálná ezt.
2022. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Én sok mindent megértek, de tényleg!

Mi az oka, hogy nekik együtt KELL aludni? El nem tudom képzelni, hogy 2 felnőtt ember barátilag együtt töltse az éjszakát, beszélgetni nappal is lehet. Nyilván szexelni is, de maga az alvás nem olyan program, amihez ragaszkodni kellene.

Persze én is aludtam már itt-ott buli után, akár azonos, de ellentétes neműekkel is, de az adódott, vagy így szerveztük, hogy iszunk, van hely, ha aktuálisan párkapcsolatban voltam együtt mentünk, vagy eszembe sem volt nem taxit hívni.

2022. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
92%
Ez sehogy sem fér bele. Férfiként mondom, hogy ha a bnőm másik pasival aludna, az engem is nagyon zavarna!
2022. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem fér bele. És engem is érdekelne, hogy mi az a speciális ok, ami miatt együtt KELL aludni havi egyszer...


Mert azt még talán érteném, ha 300-500 km-re lakna és ezért nem fér bele 1 napba a látogatás. De ez esetben illene téged is vinni.


34F

2022. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom nekem is ezt csinálta a "legjobb barátnőjével". A végén az történt, hogy egy buli alkalmával az ismerősei, akiket ritkán lát megkérdezték tőlem ki vagyok. Miután elmondtam, hogy a srác barátnője, akkor kikerekedett szemmel mondták, hogy azt hitték XY-al, a lánnyal, van együtt. Én fenntartásokkal kezelném a helyzetet a helyedben. Kívánom, hogy a Te barátod ne legyen akkora seggfej, mint az én exem volt :)
2022. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Mivan? Együtt alszik egy nővel és nem történik semmi? Aha, persze... Bocs, de ez akkora kamu story, hogy csak na. Én lelépnék ettől a pasitól, nyugodtan próbáljon a barátzónán beljebb kerülni nélkülem.
2022. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!