Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a lentebb kifejtett módon a barátotok egy másik lánnyal aludna?

Figyelt kérdés
A barátom kb. havonta egyszer egy másik lánnyal alszik kettesben, de nem történik semmi, csak barátok (tényleg). Ez már az előtt is volt, hogy én megismertem évekkel ezelőtt, engem ennek ellenére egyre jobban zavar. Mit gondoltok erről?
2022. júl. 17. 17:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy barátok vagy ha egy buli után vagy valami dolog miatt úgy alakulna, hogy ott alszik, az még rendben van . Na de minden hónapban ? NA nem , ez nem fér bele.
2022. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hogy miért (pl. buli után kisebb településről nem tudna reggelig hazajutni, stb), illetve hogyan (kettesben, egy ágyban, ölelkezve vagy a lány lakásában, külön szobában, 3 másik haver jelenlétében).
2022. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk, sőt az ismeretségünk előtt is legjobb barátok voltak már, és ez ilyen beszélgetős éjszaka nekik. Nem alszanak egy ágyban.
2022. júl. 18. 17:21
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Most, hogy ilyen szuperül meggyőzted magad, így csak sok sikert kívánhatunk ehhez a kapcsolathoz. Tényleg őszintén érdekel: ezeken az esteken milyen érzések vannak benned, míg te otthon ülsz?
2022. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam, de nem akarok én lenni a mindenen hisztiző barátnő.
2022. júl. 18. 17:58
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy vele együtt, és ők mióta barátok? Már kíváncsi lettem.
2022. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%
Ha van barátnő akkor ne aludjon más nővel! Beszéljenek telefonon. Akár egy egész estét.
2022. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#16 1 éve vagyunk együtt, ők 3 éve barátok.


Mindig azt mondja, hogy ha akartak volna valamit egymástól, akkor már úgy lett volna...

2022. júl. 19. 12:06
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

Hát akkor megmondanám hogy zavar, ha ennyire vele akar lenni akkor lehet tőlem elköszönni…

Fontos női szereplők egy férfi életében:. Anyja, Lánya, Feleség//barátnő , Lánytestvér, NEM HAVER”…

2022. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
87%

Ez nem normális, akárhogyan magyarázzák...


Ha a csajnak lesz pasija, majd szted az megtűri ezt?

2022. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!