Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a lentebb kifejtett módon a barátotok egy másik lánnyal aludna?

Figyelt kérdés
A barátom kb. havonta egyszer egy másik lánnyal alszik kettesben, de nem történik semmi, csak barátok (tényleg). Ez már az előtt is volt, hogy én megismertem évekkel ezelőtt, engem ennek ellenére egyre jobban zavar. Mit gondoltok erről?
2022. júl. 17. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%

Azt hittem, valami gyerekkori barátról van szó, ezek szerint nem.

Én kiakadnék, ha közölnék, hogy az ellenkező nemből csak akkor szabad valakinek fontosnak lennie a számomra, ha a) vérrokonom, b) szexelek vele. Az ottalvósdiról lemondanék, ha a páromat zavarná, de olyannal nem lennék együtt, aki már azt is meg akarja szabni nemi alapon, hogy kivel lehetek jóban. Kontrollmániáról árulkodik.

2022. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
21# szóval neked full okés barátnő mellett másokkal aludni? Szerintem szegény kérdezők csúnyán átvágják..
2022. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem egy másik csaj lakásán aludna, hanem egy csávóén, akkor is meg lennél győződve arról, hogy dugványozás megy a kérdező háta mögött?
2022. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
Én eleve össze sem jönnék ilyen faszival, akinek erre van igénye. Nekem ez nem férne bele. Ezért is jó ha már az elején le vannak ezek a témák tisztázva, mert ott még el tudod dönteni, hogy kell ez neked vagy sem. Ha meg jóval azután derülne ki, hogy összejöttük, akkor szakítanék, mert nem hiszek a tündérmesékben és nem lenne kedvem azon agyalni, hogy vajon mikor gabalyodnak össze mégis.
2022. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2022. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%

Hülye vagy ha ezt hagyod.

Ha nincs is semmi, ez akkor is megalázó.

De sztem tuti van.

Ne legyél naív.

2022. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%
Igazándiból ha ez egy varátság, akkor te is mehetsz velük aludni... meg kéne is.ernetek egymást, közös program, stb...
2022. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%
En (lany) is egyutt szoktam aludni a legjobb (fiu) baratommal. Es nem gondolunk a szexre!!!! Parkapcsolatban vagyunk mindketten, neki kesobb lett kapcsolata, tehat a lany elfogadra, h mi baratok vagyunk. Az en parom elott titkolni kell, uh orulj neki, h a te parod oszinte veled!! En hiszek a ffi-noi baratsagban!
2022. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26%
28 egy barát akkor is barát ha betesz
2022. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!