Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom őrjöng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom őrjöng azon, hogy összeköltözéskor a közös kasszán kívül saját magamnak is szeretnék pénzt elkülöníteni?

Figyelt kérdés
Amivel neki nem lenne dolga. És ha neki is lenne ilyen, azzal nekem sem. Bizalmatlanságra hivatkozva dührohamig képes ezen túráztatni magát, mert szerinte így nem teljes értékű a kapcsolat, és ez azt mutatja, hogy nem szeretem.

2022. júl. 18. 00:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan hol éltek ti? Nem bírnám elviselni, ha egy sörözésre is az asszonytól kéne pénzt kunyiznom. Papucsnak tartanak de a szexben meg a pénzügyéknőben én irányítok, 41F
2022. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

21

Minek sörözöl 41 évesen? Öreg vagy már ehhez a fajta időtöltéshez. Az alkoholizmus meg nem menő.

2022. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
13%
bocsi, de miből gondoljátok, hogy a kérdező a nő és a pasija dühöng? nem lehet esetleg fordítva?
2022. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
En is elkulonitenék ugyanannyit.
2022. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Miért kéne közös kasszánál kunyizni? Veszel le a közös számláról és kész. Ha elszámoltat vele a párod az már egy másik probléma.
2022. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarsz közös kasszát akkor mond azt.

🤷

Ha nem tetszik lehet szétmenni.

2022. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%
Összeköltözéskor közös kassza? Ne mondja senki, hogy ez az alap, a normális! Vannak az embereknek közös költségei, közös tervei, de papíron még semmi sem garancia, ehhez házasság kell, nem együttélés. Pláne nem a mai világban. Semmi köze a párunknak ahhoz, hogy mire költjük azt az összeget, amit saját magunkra rakunk félre, saját magunknak. Illendő tudnia, mekkora ez az összeg, de PIN kódot ne kapjon a külön kártyánkhoz. :D Hasonló pénzügyi gondolkodás kell. Ha az egyik 200 ezret tud magára félretenni havonta, akkor annyit tesz, akkor is, ha a másik csak 20-at tud. Nálam nem 30% a saját limit, hanem csak 20%. Ez egy vállalhatóbb összeg, akkor is, ha keveset keresel. 230 ezer forintos fizetés mellett ez 50 ezer forint esetemben. Akinek nem lenne elég, ha 180 ezret rakok bele jelen helyzetben a közös életünkbe, az ne tartozzon bele. Szerencsére a mi gondolkodásunk azonos, páromnál a százalék viszont más, mert megteheti. Én 180 ezret adok bele a közösbe havonta, ő 320-at. Kettőnkre így 500 ezer a havi közös. Mire gyűjtünk? Esküvőre, külföldi kaucióra. Minden meg van beszélve. De ettől még ő simán félretesz magának kb. 200 ezret havonta, amiért nem szólok, mert én is elteszem az 50 ezremet. Van is egy normális autója, amibe ketten vesszük a benzint, mert engem is fuvaroz vele, de mivel nekem nincs jogsim, ezért más költségeibe nem fizetek bele. Neki ezt is állnia kell a 200-ból. Viszont nettó 1 millió alatt ebben az országban gyereket nem szeretnénk vállalni. Minőségi életre kevés lesz hosszú távon, ha 5-600 ezer forint lesz a közös kasszánk. Sokaknak ez már habzsi-dőzsinek számítana, nekünk viszont nem elég arra, amenyire a szüleinknek elég volt pont ugyanez az összeg!
2022. júl. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!