Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy azért romlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azért romlott meg a párkapcsolatotok valakivel, mert sehogy se passzolt a csókolózási igényetek?

Figyelt kérdés

Pl. az egyik szinte csak szájrapuszit szeret adni és nem csak köszönés vagy búcsúzáskor.

Vagy csak a nyelvét szereti használni, de az ajkait már nem. Stb. Nálam ez nem csók és sehogy se lehet kompromiszumot összehozni, pedig azért egy kapcsolatban egy szenvedélyes csók nálam nagyon fontos. Azt már meg se említem , hogy szex közben meg szintén meg se közelíti a számat, sőt szinte elhúzockodik. Még előjátéknál is, pedig ez az ami engem leginkább felizgat. Csak ilyen "csók utánzatokra" képes, ami lehet csak engem zavar, de nem tudom mit lehetne tenni, ha a kommunikáció, kompromisszum nem működik.



2022. júl. 18. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Voltak mar olyan kapcsolataim amikben nem csókoloztam.

Pedig izgat szeretem de vannak akikkel nem lehet. De ez nem hat ki nekem a kapcsolatra.


Most ooyan barátom van akivel jó, főleg ha ittunk is. De én simán ki is hagyom

2022. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy neked ez nagy probléma, akkor nagy probléma.


Nekem is vízválasztó, hogyha valaki nem csókol jól számomra, akkor nekem ő nem lesz szexi...

2022. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akivel a csók nem megy flottul, nincs meg a hullámhossz azzal az ágyban sem lesz. Szenvedély, közös frekvencia nélküli kapcsolatba meg minek belemenni?
2022. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel sok szakítóok volt, de ez volt az egyik. Torokbadugós típus volt én meg nagyon meguntam.
2022. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!