Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenek mindenképp lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek mindenképp lesznek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elkerülhetetlen hogy az egyik a másik miatt csináljon valamit, amit aztán a fejéhez vág mikor veszekedés van.


Pl: X szeret sportot nézni.

Y nem szeret sportot nézni, de megteszi mert a másiknak kedveskedni akar.


Y aztán X fejéhez vágja hogy mi mindent megtett Xért még a hülye sportját is nézte. Ő meg jaj milyen rossz már mert cserébe nem vitte le a szemetet.


A példa csak az érthetőség miatt van, nem konkrét eset.



#veszekedés #kedveskedés #Férjhez vágás #Fejhez vág
2022. júl. 19. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1-10 skálán mennyire unatkoztok?
2022. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Épp egy orvosi váróban ülök.

10/10

2022. júl. 19. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent megtettem érted!"

Képes volt meccset nézni a párjával. Micsoda mártír! Mária-lovagrendet neki!

2022. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt még ilyen a 8 év alatt. (Pont a sport az amit én szeretek, a párom nem.)
2022. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szinte minden kapcsolatomra jellemzo hogy pl ajándékokat hánytorgatnak fel.

Hogy bezzeg ő ezt azt vette akkor mit ketelkedem abban, hogy szeret e. Állandoan az ajandekokkal zsarolnak meg azzal tömnék be a számat hogy ne kérdezzek meg legyek vak es folytassak struccpolitikát.


Vagy ajándékozás után abszolut jellemző hogy közlik az árát, csak hogy tudjam...


Vagy hálát várnak egy virágérr is cserébe es magasztalni kell őket ajándék miatt es hason kuszva csókolgatni a lábnyomait is, mert értékelni kell ha uristen vett egy virágot. Nem is engem akar ajándekozni az ilyen hanem magát királyként isteníttetni velem


Kérdesre:NEM mindenképpen!

Vannak férfiak pl akik lesz.rják pl szakitás után mik maradnak rám tőle, semmit nem visz el, nem a pénzt anyagiakat bánja egy kapcsolat kudarca után, hanem azt bánja hogy nem sikerult a kapcsolatunk!

Vannak akik nem hánytorgatnak fel semmit es nem bezzeg-eznek.

2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A focit szeretjük, azt szoktuk nézni. Mást nem. De szívesen megnézem a férjemmel a természetfilmet, ami őt érdekli pl a heringek halászata:) engem kevésbé. De ez nem szívesség, hanem együtt tévézünk.

Ahogy az sem szívesség, hogy ő leviszi a szemetet vagy én veszem észre és én futok le vele.


Nem voltak még ilyen jellegű vitáink. Nem szoktunk f*szságokat felhánytorgatni.

2022. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk ilyeneke veszekedni, de normális hangvétellel fel szoktak jönni néha ilyenek. Pl "Nincs kedved Gilmore Girlst nézni? A múltkor én is megnéztem veled azt a dokumentumfilmet." De nincs sértődés, ha nem akar, nem vágom a fejéhez (vagy ő az enyémhez fordítva), hogy "bezzeg én", viszont ilyenkor általában a másik hozzáteszi, hogy most nincs kedve, de majd bepótoljuk.
2022. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!