Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne ezt mondanom a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne ezt mondanom a páromnak?

Figyelt kérdés

A baratommal eppen 2 eve hogy egyutt vagyunk,de ugy erzem csak ugy repul az ido, olyan harmonikus, kiegyensulyozott, szeretetben gazdag kapcsolatunk van.

Ami ezt az idillt megzavarja, az a fejemben egyre inkabb motoszkalo gondolat, hogy nem mindent osztottam meg vele.

A sztori tomoren: alapvetoen alig tudunk egymas multbeli kapcsolatairol informaciokat, soha nem beszelunk az elozo kapcsolatainkrol, baratom ezt igy erzi jonak. Ezzel nem is lenne gond, viszont mivel sosem kerult szoba az exem, igy azt sem mondtam el neki, hogy a mai napig egyeni vallalkozokent szolgaltatast nyujt a szuleimnek, ezert heti rendszeresseggel talalkoznak a volt baratommal. Anno ez zavart, de mivel nem utalattal valtunk el, direkt nem akartam akadalyozni, keresztbe tenni, ugyanis ez az uzletszeru kapcsolat mar a kapcsolatunk alatt is fennallt.

Nekem ettol fuggetlenul semmi kozom a volt paromhoz, soha nem talalkozok vele, soha nem hozzuk ezt szoba a szuleimmel.

Megis felek, hogy mi van ha megharagszik a baratom, hogy nem szoltam errol neki, eleg feltekeny, foldhozragadt tipus, nem szeretnem ha elvesztene a bizalmat bennem, de felesleges konfliktust sem szeretnek generalni.

Segitsetek legyszi, mivel jarnek jobban, ha elmondanam vagy ha sem? Ti hogy viselnetek a helyeben?


2022. júl. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elmondod, azzal pont hogy nagyobb jelentőséget adsz a dolognak, mint ami ténylegesen van.


Nem mondanám el, ha meg egyszer "kibukik", elmondanám az igazat, hogy nem éreztem ezt fontos infónak, mert nincs jelentősége.

2022. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége, jót mond az 1-es.
2022. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, en is tartok tole hogy csak tul nagy hangsulyt helyeznek erre a dologra.

A szuleim elegge joba vannak meg az exemmel, gyakoriak a talalkozasok es mivel a mostani parom es a szuleim kozott is jo a kapcsolat (amit ez a “vallomas” valoszinuleg nem vinne elore) gyakran kerul szoba ez a bizonyos tevekenyseg is, csak nyilvan kihagyjak a sztoribol az exemet. Es igy megis kicsit becsapva erzem a prom..

2022. júl. 19. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi köze van a párodnak ahhoz, hogy a szüleid kivel dolgoztatnak?
2022. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4,

nem az a problémája a kérdezőnek, hogy az exe az ő szüleit segíti, hanem az, hogy mi lesz, ha a párja megtudja, hogy az exe segíti a szüleit.

Kérdező, szerintem ne aggódj emiatt. Az kicsit baj, hogy a párod féltékeny típus, de ha nem gyakran jársz kizárólag egyedül a szüleidhez és semmi jele annak, hogy vele is találkozol, akkor bizonyára megértő lesz.

Te, magadtól ne hozd elő ezt a tényt.

2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!