Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő azt mondja szeret. De akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő azt mondja szeret. De akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A tegnap összevesztem a barátommal, mert részeg volt, berúgott a haverjával, és csúnya dolgokat mondott nekem pl. hogy én nem érek fel hozzá, meg hogy tűnjek el, ha mindenben csak a szüleimre hallgatok, , meg hogy nem hiába nem kellettem az exeimnek sem, mert egy semmirekellő vagyok. De ez az összeveszés telefonon történt.

Ezek előtt én megemlítettem neki, hogy miért nem akar összeköltözni velem 1 év után sem, és azt mondja én is felidegesítettem előtte, tehát én is visszakaptam, amit adtam neki.

Utána másnap találkoztunk, és bocsánatot kért, ölelgetett, majd elhozta nekem az egyik kedvenc édességemet.

De utána megint csak felidegesített engem különböző dolgokkal. Először azzal, hogy a női ismerősök képeit nézi előttem, de az egyiket még le is menti akinek bikinis képe van, és nézi a telefonján. Miután látta ezért mérges vagyok, csak kitörölte azt a képet.

De erre a nőre még megjegyzést is tett, hogy ő kiteszi azt a nagy cicijét, mert van mit mutogatni.

Majd aztán azt is megjegyezte, hogy én az ebéddel, miért nem készültem el pontosan délre, miért délután fél 1-re készültem el vele, és már mondta, hogy nem szeretné, ha együtt élünk ilyen megtörténne, ha együtt élünk időben fel kell kelnem, és kifőznöm.

Meg mutatja az exét, hogy ő már elért valamit, hiába jóval fiatalabb, mint én, mert ő neki diplomája van, míg nekem meg semmim sincs. Bár van egy szakmám, ápoló, de én is tudom sok mindent nem érek vele. Bár diplomája a barátomnak sincs. De ő ezekkel a dolgokkal nem bántani akar, hanem csak viccel, és én vagyok az, aki mindent komolyan vesz.

Ilyenkor van úgy nem szólok hozzá egy ideig, és röhögve mondja, nehogy sírjak már.


2022. júl. 25. 10:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Azért viselkedik így, mert élvezi, hogy bánthat.
2022. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?

...és gyereket már nem akar neked csinálni?

1000x elmondtuk, hogy vágd ki a francba, ha nem teszed, mindent megérdemelsz!

2022. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul unom már a sztorijaidat, mert szarsz a tanácsokra, de hetente 1-2x nyavalyogsz.

Egyébként nem igazán értem, hogyha nem is laktok együtt, akkor neked mi közöd az ebédjéhez?

2022. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"A tegnap összevesztem a barátommal, ..."

"Utána másnap találkoztunk..."

"miért nem készültem el pontosan délre, miért délután fél 1-re készültem el vele, "


Tehát tegnap osszevesztetek, de masnap vagyis ma találkoztatok és ma 10:57-kor te mar valahogy fél egy után vagy....

2022. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Bár van egy szakmám, ápoló, de én is tudom sok mindent nem érek vele."


Ha megszabadulnál ettől a baromtól, akkor mehetnél külföldre képzett ápolónőként és gennyesre keresnéd magad!

Barátnőm Svájcban "társalkodónősködik" - a Mama miatt nem hívják ápolónőnek - annyi a dolga, hogy kiadagolja a gyógyszereket és tényleg csak zömében társalog, meg programoznak. Éjszakára meg be van kötve hozzá a néni csengője, de eddig nem került még rá sor. Takarításra és egyebekre van egyéb személyzet. Közel 1 millió Ft-nak felel meg a havi bére, miközben teljes ellátást kap.

Tanulj meg németül, szerezz jogosítványt és te is mehetsz!

2022. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó akkor a tegnap történt.
2022. júl. 25. 11:23
 7/17 A kérdező kommentje:

"Azért viselkedik így, mert élvezi, hogy bánthat."

De miért élvezheti? eleinte egy rossz szót nem mondott rám. Szeretném megérteni miért viselkedik így most már.

2022. júl. 25. 11:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Igazad van, qrva zavaros, de aki már ismeri a Kérdező stílusát, az elmegy rajta. Talán ő az egyetlen, akiről biztonsággal merem mondani, hogy nem kamu.

2022. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem szeret. Ezután se fog. Ha nem vagy képes szakítani, szenvedj saját felelősségedre.
2022. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz egy ilyen bántalmazó, nárcisztikus seggfejjel bármit is?
2022. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!