Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok hogy èritek el,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy èritek el,hogy a pasik ne nèzzenek titeket hülyènek?

Figyelt kérdés

#csaj #pasi #tisztelet #hülyènek nèzès
2022. júl. 29. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A vetítesekre szurke kő technika. Es kesz. Ha nem ájulsz el semmitol annyi elég.
2022. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy semmit sem csinálok. Csak magamat adom, ahogy jól esik.
2022. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már letisztáztam magamban, hogy lehetek akármilyen okos, jó beszélgetőtárs, művelt, világlátott, mindig lesz férfi, aki hülyének fog nézni csak azért, mert nem kuki van a két lábam között, és olyan, aki egy patronra fog jónak tartani. Ezért arra nagyobb hangsúlyt fektetek, hogy "megvizsgáljam", hogy az adott férfi mennyire lehet megbízható, mennyire akar komoly kapcsolatot, mennyire akar VELEM komoly kapcsolatot, ill. mennyire tűnik úgy, hogy egyenrangúként kezelne párkapcsolatban. Vannak dolgok, amik nálam intő jelek, ezek között van az "abszolút lapát" kategória, meg van, az ami olyan, hogy "rezeg a léc, nézzük meg, hogy emellé még begyűjt-e pár egyéb fekete pontot". Gondolok itt ilyenekre a teljesség igénye nélkül, hogy:


abszolút lapát kategória:

- bármilyen egyértelműen hímsoviniszta beszólás

- nagyon-nagyon korai említése a szexuális témáknak, meztelenkép-kérés/küldés

- egyértelmű kóstolgatás / tesztelgetés (pl. amikor említem, hogy szeretek egy bizonyos előadót / filmműfajt, értek valamihez, akkor rögtön átmegy kvízshow-ba a dolog, hogy bizonyítsam)

- láthatóan egyáltalán nem figyel arra, amit mondok / nem érdekli, de úgy tesz, mintha még érdekelné a kapcsolat (és annyit sem mond, hogy "ehhez a témához nem annyira értek, bocsi")

- sok "csak vicceltem"-jellegű dehonesztáló beszólás, rajtakapom, hogy füllent nekem valamiről / "prankelni" akar

- tudok róla, hogy a környezetemben nemrég sok más nőnek is csapta a szelet


rezeg a léc / "súlyosságtól függ" kategória:

- olyan viselkedések, amik számomra enyhén neveletlennek / tiszteletlennek hatnak

- nem hímsoviniszta, de ismerkedési fázisban kicsit tolakodónak tűnő humorizálás

- nagyon sok és eltúlzott bók

- ha magáról mondja / bizonygatja azt, hogy mennyire rendes férfi és mennyire komoly kapcsolatot akar, ellentétben sok mással

- ha minden randira ajándékot hoz / próbál hozni


Ha megy úgy érzed, téged sokszor átvernek / te magad érzed naivnak magad, akkor az a legjobb megoldás, ha elmész pszichológushoz

2022. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megfogom a tökeinél fogva.
2022. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami logikátlan, az már alapból hülyének nézés, ne hagyd hogy butaságokkal legyél tele beszélve, és mindig használd a fejed más titok nincs.

Akik nem használják a fejüket csak azzal teszik meg.

Attól mert valaki tetszik ne dölj be mindennek.

2022. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!