Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik a párom így? Mióta kiderült, hogy a párom terhes azóta teljesen megváltozott. Teljesen eltolt magától, el távolodott tőlem és le alacsonyítóan bánik velem. Tudom, hogy hormonok meg minden, de ez normális? 27/F

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy félti a babát, és nem mer szexelni. Ezért így próbálja elkerülni.

Nekünk három gyerek van, de én egyik terhesség alatt se voltam ilyen. Kizárt, hogy a hormonok okozzák. Valami baja van veled. Egészen őszintén: nincs vaj a füled mögött? Férjem unokabáttya is adta az értetlent, hogy mi baja van a feleségének terhesen, biztos a terhesség miatt bolond, stb. Aztán kiderült, hogy a nő megtalálta a levelezését, és kiderült, hogy többször megcsalta. Szegény nő azon őrlődött pár hetes terhesen, hogy váljon vagy maradjon, megtartsa vagy megszülje. Közben a kedves férje meg játszotta az áldozatot.

2022. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
84%

Ha azok vagytok, akikre gondolok (itt a gyakorin ez lesz az első eset, hogy beszélünk - IRL kb futólag ismerjük egymást), akkor az a lány az ILYEN. Faján megjátssza magát, amíg meg nem kapja amit akar (sajnos volt hozzá szerencsém). Hány éves a lány? Kernya, Dobos, Labundy, Solic ismerős nevek? Ha igen, gyere privátba pár jó tanácsért.


Ha nem azok vagytok, akkor szeretném első körben megkérdezni: Mennyi ideje vagytok együtt? Mert oké hogy hormonok, oké hogy nyűgös, oké hogy minden baja van, de ez K-vára nem normális.

2022. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Itt most nem kimondottan a szexre gondoltam, hanem úgy alapvetően mindenféle testi kontaktusra. Az első 1 hónapban még szexeltünk, de időközben már az is abba maradt. Őszintén, nincs vaj a fülem mögött, nem csalom meg semmi ilyesmi.


#12-es őszintén azt sem tudom ki vagy és miről beszélsz.

2022. júl. 30. 09:52
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én most szültem 3 hete és a terhesség alatt talán jobban is igényeltem a bújást, szeretgetést. Mi nagyon vártuk, nagyon akartuk a babát. Csodálatos érzés volt tudni, hogy este amikor alszunk, már 3 dobogó szív pihen együtt. Viszont a behatolásos szex az nálunk tiltva volt előlfekvő lepény, később pedig vérző méhszájseb miatt. A férjem abszolút megértő volt, nem hisztizett, nem erőszakoskodott, hisz egyebekben is lehet egymásnak örömet okozni. Még ettől függetlenül is volt köztünk intimitás, bújás, mert nekem is kellett.


Állítólag vannak olyan nők, akik úgymond tenyészbikaként kezelik a partnerüket. Nem szerelmesek, de jó apa jelöltek, így ahogy megtörténik maga a teherbeesés, számukra a férfi teljesítette a feladatát. Ilyenkor marad el az intimitás, a szex, és a férfi úgy érzi, hogy konkrétan nincs szerepe már a kapcsolatukban. Előfordulhat, hogy nálatok is ez a helyzet.

2022. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez igen ennek itt a vége...
2022. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%
Már a vagyon elosztáson gondolkodhat.. bepalizott .
2022. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
13: Ez esetben az első részt hagyd figyelmen kívül. :))) Kísértetiesen hasonlít a helyzetetek egy ismerősömékére.
2022. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Korai terhesség? A reggeli rosszullétek, szagérzékenység azért eléggé megterhelőek. Én az egyik terhességem alatt konkrétan rosszul voltam a férjem illatától (meg kb minden illattól). Segített, hogy áttért illatmentes termékekre, de teljesen csak 4-5 hónapra szűntek meg a rosszullétek. Napi többször hányva, egész nap émelygve nem vágyja az ember a másik közelségét, sajnos van ilyen, de ez csak átmeneti időszak.
2022. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt ebben az esetben, a hercegnőnek férj, gyerek pipa, tarsd el, járj a kedvében, mert ő szül és az micsoda teljesítmény.Ebben az esetben ez már sokkal jobb nem lesz.Különszoba marad hidd el.

Ha illatok zavarnák,rosszullét, attól még puszi, simogatâs( nem feltétlen szexre gondolok, csak úgy mikor mapközben is hozzáérsz a másikhoz) érintés,intim beszélgetések lennének.Biztosítana arról, hogy szeret, csak most más állapotban van, és őt is zavarná.

2022. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hormonok. Nálam szerencsére nem volt, de tesómnál kb 1-4 hónapban brutál felborult a hormonháztartása, de úgy hogy még aludni sem bírt a férje mellett, annyira zavarta az illata is. Utána persze lenyugodtak a hormonjai és visszaállt a normál állapotára :)
2022. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!