Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik a párom így? Mióta kiderült, hogy a párom terhes azóta teljesen megváltozott. Teljesen eltolt magától, el távolodott tőlem és le alacsonyítóan bánik velem. Tudom, hogy hormonok meg minden, de ez normális? 27/F

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 23:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

A terhességem első 4 hónapját végig hánytam,konkrétan éjjel nappal.Egyszer sem fordult elő,hogy a párom nem öleltem volna meg vagy külön szobába mentem volna.A kettőnek semmi köze egymáshoz.Nem kötekedtem,nem hisztériáztam,nem beteg voltam,hanem terhes,örültem ha két falat kaja bennem maradt.

Amire gyanakszom,hogy mégse örül annyira a terhességnek bármennyire is tervezett baba volt és rajtad bosszúlja meg.Ez viszont nem jó,nagyon nem jó!

Üljetek le és beszéljétek meg sürgősen,hogy konkrétan mi a baja,mert most könnyű mindent a hormonokra fogni,de akkor se vetkőzik ki ennyire magából az ember!

Mi lesz a baba születése után? Akkor mire fogja majd?

Elég rossz kezdése ez így a gyermekvállalásnak.

2022. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
30%

Ne legyél már ilyen bunkó 21es.

Azért mert belőled nem ezt váltotta ki (és belőlem sem, előző voltam) még vannak nők, akikre így hat a hormon sokk. Én egyszer sem hánytam, mégis elhiszem, hogy van aki hány tőle :) érted?

Egyáltalán nem biztos, hogy bosszút áll a férjén és az sem túl kedves, hogy belé beszélnéd, hogy a baba születése után mi lesz ebből...


Azt megértem, aki sosem volt kismama, hogy nem ért ehhez. De legalább mi anyukák ne legyünk már látatlanba is köcsögök egymással....


Van akit zavar ilyenkor az érintés, illat stb. Nem a leggyakoribb, de van, És a nagy részénél elmúlik amint a méhlepény átveszi a hormontermelés nagy részét.

2022. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy zavarja az akármi, de ez nem jogosítja föl, hogy lealacsonyítóan bánjon a férjével, vagy egyáltalán akárkivel, de főleg ne a férjével. Lehet attól még embernek maradni, hogy valaki terhes. Általában minden második emberrel megesik ugyebár. Ha pedig valaki véletlenül néha bunkó, mert olyanok a hormonok, akkor legalább kérjen bocsánatot és dolgozzon magán.
2022. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!