Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem szeretném felvenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem szeretném felvenni a babaváró hitelt, a párom pedig igen? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnénk kisbabát. Azt már megbeszéltük, hogy legkorábban akkor mennénk be a bankba, ha a 12. hetet betöltöttem kismamaként a kamatmentesség miatt. A párom simán felvenné a 10 milliót is befektetni, engem egy ft-ja sem érdekel ennek a hitelnek... Aztán megegyeztünk ha marad, akkor felveszünk 2 millió Ft-ot befektetni... Úgy voltam vele, hogy egyedül úgyis sokkal több hitelt kellene felvennem, meg úgy voltam vele, úgysem hosszabbítjàk meg, hát tévedtem -.-

Egyébként van már lakáshitelünk, nem hiába nem szeretnék már több hitelt felvenni...



#Babáváró hitel
2022. júl. 30. 17:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Te gondolkodsz jól, a párod felelőtlen. Akkor szabad felvenni, ha a kismama betöltötte a 12. hetet. Utána bármilyen lefolyása lenne a terhességnek, a kamatmentesség megmarad.

Látatlanban nem tudni, sikerül-e. Én 1. lombikon egy olyan csajjal voltam beültetésen, aki a férjével felvette a teljes 10 misit, aztán ott görcsölt, mi lesz, ha nem tudják időre teljesíteni...

2022. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Ha belefér a költségvetésbe, akkor fel kell venni és mindent félretenni a gyerek részére. Örülni fog 18 éves korában.
2022. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem venném fel.
2022. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingatlanba fekteted az oke de ha valaki nem ért hozzá és mindenféle hülyeségbe fekteti, az elég rizikós.
2022. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Kedves Első Kommentelő!

A párom szeretné akkor felvenni, ha betöltöm a 12. Terhességi hetet ÉN egyáltalán NEM szeretném igénybe venni ezt a mézes madzagot...

2022. júl. 30. 17:53
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

"A párom simán felvenné a 10 milliót is befektetni"


Én tartok tőle, hogy ebből nem befektetés, hanem valami más lesz, pl autó.

2022. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem, állampapírba szeretné betenni, de azt megérti, hogy a 10 millióban semmiképpen sem lennék partner, ezért a 2 milliót hajtogatja...
2022. júl. 30. 17:54
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon rossz ötlet szerintem ma jelenlegi gazdasági helyzetben abban gondolkodni, hogy több milliós hiteleket vegyünk fel. Szerintem neked van igazad és az ilyet alapból jól át kell gondolni, de a jelenlegi helyzetben én biztos, hogy nem vennék fel semmilyen hitelt. Főleg úgy nem, hogy már van egy.
2022. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, örülök neki, hogy ezt az egyet is tisztességesen tudjuk törleszteni. Így sem élünk mellette nagy lábon, sőőőt, idén a lakás újítgatás miatt pl. a nyaralás is kimaradt. De nem panaszkodom, mert szépen haladunk, de igen, így vagyok vele én is hogy éppen elég az a Hitel is...
2022. júl. 30. 18:01
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
ismerőseim autóra, utazásra elektronikai dolgokra költötték. gyerek megszületésekor nem volt belőle már semmi
2022. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!