Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem szeretném felvenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem szeretném felvenni a babaváró hitelt, a párom pedig igen? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnénk kisbabát. Azt már megbeszéltük, hogy legkorábban akkor mennénk be a bankba, ha a 12. hetet betöltöttem kismamaként a kamatmentesség miatt. A párom simán felvenné a 10 milliót is befektetni, engem egy ft-ja sem érdekel ennek a hitelnek... Aztán megegyeztünk ha marad, akkor felveszünk 2 millió Ft-ot befektetni... Úgy voltam vele, hogy egyedül úgyis sokkal több hitelt kellene felvennem, meg úgy voltam vele, úgysem hosszabbítjàk meg, hát tévedtem -.-

Egyébként van már lakáshitelünk, nem hiába nem szeretnék már több hitelt felvenni...



#Babáváró hitel
2022. júl. 30. 17:25
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Persze, nekünk is jól jönne az a pénz az autóhoz, stb, de ezt már letisztáztuk évekkel ezelőtt, ha esetlegesen bármikor felvennénk, ameddig nincsen vissza fizetve, addig nem lenne hozzányúlva, ugyanis én nem bízom abban, hogy ez a hitel annyira jó konstrukció... A lakáshitelünkkel kapcsolatosan nem voltak ilyen kételyeim.
2022. aug. 2. 14:30
 32/38 A kérdező kommentje:

Kedves 30-as válaszoló!

Úgy nézem egy igazi babaváró hiteles kommentet olvashatunk :D

Azt írtam, akinek nem inge...

De abban teljesen igazad van, hogy ezt vele kell meg beszélnem, csak próbáltam itt hasonló tapasztalatokat keresni.

2022. aug. 2. 14:39
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Hol melyik banknàl és milyen néven van olyan lakàshitel ami kedvezöbb?

Komolyan kérdem mert jelenleg a lakàshitelek java része rosszabb konstrukciò.

2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Mi nem most vettünk fel lakáshitelt, így a jelenlegi konstrukciókról nem tudok nyilatkozni.
2022. aug. 2. 15:23
 35/38 A kérdező kommentje:
De azt tudom, hogy a babaváró hitelnél kemény büntetőkamatokkal kell számolni, ha valami nem úgy sikerül, ahogyan kellene...
2022. aug. 2. 15:25
 36/38 anonim ***** válasza:
78%
Szabadon felhasználható, ez nagyon megéri szintet lépni ( lakas, butor, kocsi), ha jó a pénzügyi gazdálkodásotok. Kismamák 90%-a felveszi.
2022. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Állampapírba befektetni, ami szart se kamatozik. Hmm jó döntés...
2022. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
2022. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!